>> امروز

23:42:43 - 97/2/28
Print This Page
نامه خانواده سیدامامی به نمایندگان مجلس

خانواده کاووس سیدامامی در نامه به نمایندگان مجلس خواستار رسیدگی آنها به پرونده سیدامامی و امکان خروج همسر او از ایران شده‌اند.

به گزارش شرق فرزندان او پیش‌تر ایران را ترک کرده‌اند. آنها در این نامه از نمایندگان مجلس و به‌ویژه محمود صادقی خواسته‌اند تا مسئله ممنوع‌الخروجی خانم ممبینی حل شود.

مریم ممبینی، همسر کاووس سیدامامی که به‌تازگی در بیمارستان بستری شده، حال مساعدی ندارد. عدم امکان ملاقات با فرزندان به‌دنبال ممنوع‌الخروج‌شدن موجب فشار عصبی و بستری‌شدن ایشان در بیمارستان شده است.

فرزند کاووس امامی نیز در کانال تلگرامی خود در باره مریضی مادرش نوشت: "مادرم به خاطر نابه‌سامانی روحی مجبور شد دو شب و سه روز در بیمارستان بستری بشه. بیدادِ مرگ پدرم او رو رها نمیکنه. پدرم دستگیر شد بدون هیچ مدرک و گواهی. پدرم از پیش ما رفت بدون اینکه چیزی روشن بشه. امروز مادرم مجبوره جدایی از فرزندانش رو هم تحمل کنه. ممنوع‌الخروجی‌اش ادامه بیدادِ مرگِ همسرشه. چرا باید یک مادر... یک همسر... یک انسان با چنین خشونتی روبه‌رو بشه و ــ از اون مهم‌تر ــ چرا باید ترس از خشونت‌های آتی سایه بر زندگی‌مون بندازه. از کجا میشه بی‌داد رو به داد تبدیل کرد؟"