>> امروز

14:35:20 - 97/1/16
Print This Page
ابراز تاسف شورای مرکزی حزب اتحاد ملت از تداوم حصر، تاکید بر نقش روحانی در تحقق مطالبه ملی رفع حصر

حسین نورانی‌نژاد، سخنگوی حزب اتحاد ملت درباره اولین جلسه شورای مرکزی این حزب گفت: از مواردی که در دستور اولین جلسه شورای مرکزی این حزب قرار گرفت، طرح بحث فیلترینگ تلگرام بود که موجب نارضایتی و گلایه عمومی شده است. اعضای شورای مرکزی با رد کردن این گونه رفتارها که بارها شکست آنها در اِعمال سیاست‌های مشابه اثبات شده است و اظهار تعجب از اصرار بر این شیوه‌های منسوخ، از رویکرد رییس جمهور در ممانعت از فیلترینگ تلگرام حمایت کرده و خواستار رفع فیلتر از سایر شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک شدند. شبکه‌هایی که بسیاری از مسئولان کشور در حال استفاده از آنها هستند و به اعتقاد حزب اتحاد ملت، این دوگانگی‌ها جز تحقیر و تخفیف قانون و ایجاد نارضایتی عمومی بدون کسب هرگونه دستاورد دیگر، حاصلی ندارد.

به گزارش امتداد وی افزود: با اعلام تاسف از تداوم حصر آقایان میرحسین موسوی، مهدی کروبی و خانم زهرا رهنورد، در جلسه شب گذشته شورای مرکزی از نامه اخیر آقای الیاس حضرتی، رییس محترم شورای اجرایی حزب اعتماد ملی مبنی بر درخواست از رئیس جمهور به عنوان رئیس شورایعالى امنیت ملى در رفع حصر، تمجید و اعلام حمایت شد.

به گفته نورانی‌نژاد، از نظر شوراى مرکزى حزب اتحاد، آقای روحانی، اکنون مى‌تواند نقش مؤثرترى نسبت به تحقق این مطالبه ملی داشته و وفای به عهد نماید تا در هجوم عوامل نا امیدى کنشی امیدبخش به جامعه هدیه شود.