>> امروز

22:35:12 - 96/5/11
Print This Page
ابراز نگرانی جمعی از مشاوران ارشد میرحسین نسبت به تداوم حصر غیرقانونی

جمعی از مشاوران ارشد میرحسین موسوی روز گذشته که برای عیادت از حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی کروبی به بیمارستان قلب شهید رجایی رفته بودند با همسر وی دیدار کردند.

به گزارش کلمه، قربان بهزادیان‌نژاد، فرشاد مومنی، سیدمحمدرضا حسینی بهشتی، علیرضا حسینی بهشتی و جمعی دیگر از مشاوران و نزدیکان میرحسین موسوی با حضور در بیمارستان محل بستری مهدی کروبی و در گفت‌وگو با خانم کروبی، نسبت به ادامه حصر غیرقانونی، غیراخلاقی و غیرشرعی رهبران جنبش سبز ابراز نگرانی کردند.

حاضران پس از آن که در جریان روند معالجه حجت الاسلام کروبی قرار گرفتند ابراز امیدواری کردند که با پایان بخشیدن به حصر خانگی به سه شخصیت ملی و انقلابی که سرمایه های کشور به شمار می روند، گامی مهم برای ایجاد انسجام ملی که در شرایط کنونی که کشور در معرض تهدیدهای منطقه‌ای و جهانی است برداشته شود.

مهدی کروبی دوشنبه‌ی هفته‌ی گذشته در پی عارضه قلبی، از محل حصر خانگی به بیمارستان منتقل شد. بنا بر توصیه‌ی پزشکان او باید درمان وی در بیمارستان تکمیل می‌شد که با مخالفت نهادهای امنیتی مواجه و از بیمارستان مرخص شد. به دنبال وخامت حال، کروبی مجددا به بیمارستان بازگردانده شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.