>> امروز

18:25:06 - 93/4/30
Print This Page
بیانیه سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در محکومیت حمله رژیم اشغالگر قدس به غزه و کشتار غیرنظامیان

امروز: در ادامه واکنش ها نسبت به حمله نظامی رژیم اشغالگر قدس به غزه و کشتار غیرنظامیان، سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت حملات اسراییل و کشتار غیرنظامیان، قاطعانه همه انواع خشونت - بخصوص خشونت نسبت به کودکان و نوجوانان و بیگناهان - را محکوم کرده و خواستار قطع فوری حملات نظامی و پایان محاصره غزه شد.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
بمباران بی امان غزه و درپی آن حمله نظامی به این سرزمین مظلوم، که امروز وارد چهاردهمین روز خود شده، تا بحال بیش از ٤٠٠ نفر کشته و بسیاری مجروح برجای گذاشته و آسیبهای غیرقابل جبران روحی بر ساکنان وارد نموده است. حملات اخیر رژیم اشغالگر قدس بحران فلسطین را تشدید کرده و هزاران ساکن غزه در جستجوی امنیت نسبی به سایر مناطق این سرزمین پر جمعیت راهی شده اند. دستگاه تبلیغاتی اسرائیل عملیات اخیر که طی آن بسیاری از اماکن مسکونی یا تاسیسات غیر نظامی هدف قرار گرفته اند را "حملاتی تلافی جویانه" و " دفاع مشروع " خوانده است. هر ناظری که از شفقت و عقل سلیم برخوردار باشد حق دارد بپرسد چگونه بمباران منطقه ای که یکی از متراکم ترین نقاط جمعیتی جهان است و لذا اکثر قربانیان آنرا افراد غیر نظامی و کودکان تشکیل می دهند می تواند مصداق "حملاتی تلافی جویانه" و " دفاع مشروع " محسوب گردد؟
سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی این دور تازه از حملات خشونت بار رژیم اشغالگر قدس بر علیه مردم مظلوم فلسطین و کشتار غیرنظامیان را محکوم کرده و قاطعانه مخالفت خود را با همه انواع خشونت - بخصوص خشونت نسبت به کودکان و نوجوانان و بیگناهان - اعلام می دارد، و خواستار قطع فوری حملات نظامی و پایان محاصره غزه است. ما باور داریم که قتل و ترور نظام یافته فلسطینیان نقشه حساب شده دولت راستگرای نتانیاهو برای نابودی ائتلافی ملی میان فلسطینیان، و بهانه ای برای اشغال و غصب زمین، آب، و معاش فلسطینیان است، و "حق دفاع" فلسطینیان را برسمیت شناخته و از آن حمایت و پشتیبانی می نمائیم.
سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ( شاخه خارج از کشور )
٢٩/٤/١٣٩٢