>> امروز

09:38:19 - 92/8/6
Print This Page
دیدار جمع زیادی از علاقمندان و فعالان با دختران رهنورد و موسوی و دلجویی از آنان

امروز: جمع زیادی از علاقه مندان و دوستان میرحسین و رهنورد، گروهی از هنرمندان و خانواده های زندانیان سیاسی و فعالان سبز و اصلاح طلب با حضور در منزل دختران میرحسین موسوی از آنان دلجویی کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، از ساعتی پس از اعلام خبر آزار و هتک حرمت دختران موسوی، جمعی از فعالان سیاسی و مدنی، روزنامه نگاران، هنرمندان، شاعران، محافظان سابق میرحسین موسوی، دوستان و همراهان میرحسین و رهنورد، خانواده های زندانیان سیاسی، زندانیان سیاسی سابق و جوانان سبز، جوانان اصلاح طلب با حضور در منزل دختران میرحسین و رهنورد، ضمن دلجویی از آنان به دلیل هتک حرمت رخ داده در عید غدیر، تاکید کردند که هرچند مادر و پدرشان در این روزهای سخت درکنارشان نیستند، مردم آن ها را تنها نخواهند گذاشت.

در این دیدارها همچنین با یادآوری حضور همیشگی میرحسین و رهنورد در جمع خانواده های زندانیان سیاسی و پیگیری های زهرا رهنورد از وضعیت خانواده های شهدای جنبش سبز خاطرنشان شد که رهبران محصور جنبش سبز آزاد خواهند شد و آنچه در تاریخ آزادی کشورمان می ماند صفحه هایی از مقاومت و صبر همراهان جنبش سبز و دختران آنان است.

خانواده های زندانیان سیاسی سابق و کنونی چون قدیانی، تاجزاده، میردامادی، عرب سرخی، باستانی، سلطانی، خزعلی، پیمان، نرگس محمدی، معتمدنیا، عارف، تاجرنیا، محمودیان و .. نیز در این دیدارها اظهار امیدواری کردند که هر چه زودتر با برچیده شدن بساط حصرها و حبس ها، خانواده ها دوباره در کنار یکدیگر جمع شوند و برای آبادانی کشور تلاش کنند.