>> امروز

19:35:34 - 92/7/19
Print This Page
سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت: هجمه به بزرگان نظام گاهی سازمان یافته است

امروز: سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت، نسبت به ادامه هتک حرمت مسوولان و بزرگان نظام هشدار داد و گفت: این موضوع فضای کشور را امنیتی و دستخوش تهدید خواهد کرد.

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با بیان اینکه باید دستگاه‌های نظارتی قوه قضاییه و وزارت اطلاعات با حرکت‌های افراطی خودسر و سازمان یافته در تخریب پیشکسوتان نظام مقابله کنند، اظهار داشت: البته برخی جناح‌های سیاسی داخلی از این گونه افراطی‌گری‌ها حمایت می‌کنند.

نماینده مردم ساری در مجلس نهم، با اشاره به اینکه افراطی‌گری و هتک حرمتها ریشه‌هایی دارد که باید شناسایی و خشکانیده شود، بیان داشت: تخریب و توهین و هجمه به بزرگان نظام همیشه بوده و در حال حاضر نیز وجود دارد که گاهی ممکن است سازمان یافته و گاهی هم خودسر باشد. البته احتمال اینکه بعضی از این حرمت شکنی ها از سوی جناح‌ها و رقبای سیاسی حمایت شوند بسیار زیاد است.

كیاسری تأکید کرد: باید دستگاه‌های نظارتی و قوه قضاییه و وزارت اطلاعات نسبت به این موضوع واکنش صریح نشان داده و در برابر افزایش این موج مقابله کند.

به گفته شجاعی کیاسری، در مقابل باید دولت نقد منصفانه و کرسی‌های آزاد اندیشی را در دانشگاه‌ها راه اندازی کند تا بتوان جلوی این موج را گرفت.

وی همچنین نسبت به استفاده برخی نمایندگان از تریبون مجلس در این راستا گفت: نمایندگان آزاد هستند هر گونه اظهار نظر داشته باشند اما نباید فضا به گونه‌ای رقم بخورد که اصل ارزشهای نظام و دستاوردهای کشور زیر سوال رود.ما کشور اسلامی هستیم که در آن حفظ آبروی مومن از هر چیزی مهمتر است بنابراین انتظار نمی رود به خاطر مصالح و منافع دنیوی تهمت و افترا را متوجه مخالفان یا منتقدان خود کنیم.