>> امروز

10:42:06 - 92/6/16
Print This Page
سیدمحمد خاتمی در دیدار با خانواده آیت الله قدوسی: وی انسانی روشن بین و مدیری نمونه بود

امروز: همزمان با سالروز شهادت آیت الله قدوسی رضوان الله علیه، حجت الاسلام والمسلمین آقای سید محمد خاتمی با حضور در بیت ایشان یاد و خاطره دادستان شهید انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشت و نسبت به همسر والا مقام و فرزندان و بستگان ایشان ادای احترام کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر رئیس‌ دولت اصلاحات، دراین دیدار آقای خاتمی خطاب به همسر و خانواده این شهید، ضمن گرامیداشت یاد افتخار عالم اسلام و تشیع، مفسر قرآن و فیلسوف و متفکر عالیقدر، آیت الله علامه طباطبائی (قدس سره ) از جایگاه رفیع شهید آیت الله قدوسی تجلیل کرد و گفت: شهید قدوسی عالمی بزرگوار و مجاهدی عظیم الشان و انسانی روشن‌بین و در اخلاق و ادب و مدیریت نمونه بود و نقش این شهید در انقلاب اسلامی نقش ممتاز بود.

رئیس جمهور اسبق کشورمان با ادای احترام نسبت به همسر گرانقدر شهید قدوسی و فرزند علامه طباطبایی گفت: شما با بزرگواری و دریادلی همچنانکه در ایام حیات این شهید همراه با وفای ایشان بودید پس از شهادت هم از راه و روش او جدا نشدید و درد فراق آن عزیز و مشکلات را با شکیبائی تحمل کردید.

رئیس بنیاد باران خاطر نشان کرد: با توجه به جایگاه و نقش شهید آیت الله قدوسی پیش و پس از انقلاب می بایست مراسم باشکوه بزرگداشت این بزرگوار باشیم که متاسفانه چنین نشد و از این بابت متاسفیم گرچه همه وفاداران به اسلام و انقلاب و دوستداران ایران در قلب خود ایشان را گرامی می دارند.

سید محمد خاتمی در پایان از خداوند متعال خواست تا بردرجات ایشان بیفزاید و به بازماندگان ایشان و شاگردان و پیروان ایشان سلامتی و عزت عنایت فرماید.