>> امروز

18:42:04 - 92/3/13
Print This Page
پیام تسلیت سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی به مناسبت درگذشت آیت الله طاهری اصفهانی

امروز: سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی با صدور پیامی در گذشت آیت الله طاهری اصفهانی را تسلیت گفت. در بخشی از این پیام آمده است: «آن مجاهد فرزانه در سالهای سخت استبداد و خفقان اخیر نیز هیچگاه دست از انتقاد و ایستادگی و حمایت از مبارزان راه حق و آزادی بر نداشت. ملت ایران و به خصوص مردم اصفهان هیچگاه انتقادات و حضور صریح وی در سیاست و در مقابل ظلم را از یاد نخواهند برد و در تاریخ ایران نیز نام وی ماندگار است.»
متن کامل این پیام به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون
در روزگای که نیاز به ایستادگی مردان مجاهد در عرصه مبارزه برای حق بیش از پیش احساس می شود، درگذشت عالم فقیه و مجاهد نستوه حضرت آیت الله آقای سید جلال الدین طاهری اصفهانی طاب ثراه باعث تاسف و تاثر فراوان است.
آیت الله طاهری اصفهانی، در طول سالهای پربرکت عمر خود، در روزهای سخت و سنگین پس از خرداد 42 امام خمینی را تنها نگذاشت. وی همواره از پیشگامان مبارزه بود، و با تحمل تبعید و زندان هیچگاه از پای ننشست، و پس از انقلاب نیز با حضور در جبهه ‌های جنگ تحمیلی و دفاع مقدس و با تقدیم فرزند خویش شهید علی طاهری نام خود را در را صحیفه مجاهدان راه خدا برای همیشه ثبت نمود.
آن مجاهد فرزانه در سالهای سخت استبداد و خفقان اخیر نیز هیچگاه دست از انتقاد و ایستادگی و حمایت از مبارزان راه حق و آزادی بر نداشت. ملت ایران و به خصوص مردم اصفهان هیچگاه انتقادات و حضور صریح وی در سیاست و در مقابل ظلم را از یاد نخواهند برد و در تاریخ ایران نام وی ماندگار است.
سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی رحلت عالم ربانی و روحانی مبارز و نستوه حضرت آیت‌الله سید جلال‌الدین طاهری اصفهانی را به همه مردم ایران، و به‌ویژه مردم عزیز اصفهان، و حوزه علمیه و علمای اعلام، خانواده و بازماندگان آن فقید سعید تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات آن مرحوم را خواستار است. شرکت در مراسم تشییع و ترحیم آن مرحوم تجلیل و تقدیر از مجاهدی است که در سرتاسر عمرش جز خدمت به خلق خدا هدفی نداشت و همچون پیامبران الهی زندگی را جز در راه رضایت خدا و خلق سپری نکرد.
سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ( شاخه خارج از کشور)
13/3/1392

سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی
شاخه خارج کشور
خرداد 92