>> امروز

22:06:00 - 92/2/25
Print This Page
نامه نگاری افراطیون به شورای نگهبان برای رد صلاحیت هاشمی

امروز: در حالیکه کماکان اخبار جعل امضا و اسم برای نامه علیه هاشمی رفسنجانی در رسانه ها می باشد، برخی افراطیون جبهه پایداری در مجلس شورای اسلامی، با ارسال نامه ای به شورای نگهبان، خواستار رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی شدند.

به گزارش فارس، جواد کریمی قدوسی از امضای نامه‌ای توسط نزدیک به 100 نفر از نمایندگان مجلس و ارائه آن به محمد یزدی که از فقهای شورای نگهبان است خبر داد.

وی مدعی شد: این نامه قریب 100 امضاء از نمایندگان مجلس را داراست و البته امضاهای آن در حال افزایش است، با نامه قبلی نمایندگان که در اعتراض به مواضع هاشمی رفسنجانی در مقابله با ولایت فقیه و مخالفت با عنصر مقاومت علیه اسرائیل بود ، شب گذشته توسط یکی از نمایندگان مجلس از طریق دبیرخانه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به آیت‌الله یزدی تقدیم شد.

وی مدعی شد: "نمایندگان مجلس دغدغه زیادی دارند که مجاهدت مظلومانه! مقام رهبری و امت مظلوم در برابر فتنه 88 که تجلی این مظلومیت در خطبه‌های نماز جمعه آن زمان مقام رهبری است، از بین برود و بار دیگر فتنه‌گران دین‌گریز و ولایت‌گریز می‌خواهند امام مسلمین و ولی فقیه و امت مظلوم را دست‌بسته تحویل آمریکا بدهند."

کریمی‌قدوسی اضافه کرد: در این نامه ضمن حمایت و پشتیبانی از رکن رکین شورای نگهبان، نمایندگان مجلس استمداد دارند که به داد ملت و مظلومان و مومنین و ایثارگران و حافظان کشور و اسلام برسند و مقابل یک خسارت عظیم به انقلاب و اسلام را در این نقطه عطف تاریخ انقلاب بگیرند.

کریمی‌قدوسی گفت: در این نامه، نمایندگان مجلس از شورای نگهبان استمداد طلبیدند تا نسبت به اعمال حقوق ملت و اسلام و جمهوری اسلامی در رد صلاحیت سران فتنه و همچنین افراد منتسب به جریان انحرافی با توکل به خداوند همچون گذشته حقوق ملت و اسلام را اعمال کنند و نسبت به رد صلاحیت این افراد در جایگاه ریاست جمهوری اقدام کنند.