>> امروز

11:00:35 - 92/2/23
Print This Page
دادگاه درخواست استمهال پرونده مهدی هاشمی را رد کرد

امروز: در حالی که مهدی هاشمی درخواست مهلت برای پرونده خود کرده بود، وکیل مهدی هاشمی گفته است: دادگاه درخواست استمهال پرونده موکلم را به علت نواقص و ایراداتی عدیده رد کرد.

به گزارش ایلنا در جلسه دادگاه کهریزک علیزاده طباطبایی وکیل مهدی هاشمی در جمع خبرنگاران با اشاره به رد درخواست استمهال مهدی هاشمی از سوی دادگاه اظهار داشت: درخواست استمهال ما به این علت بود که فرصتی شود تا بتوانیم پرونده مهدی هاشمی را بررسی کنیم و از در خواست استمهال از سوی ما ربطی به نواقص ندارد.

وی ادامه داد: علت اصلی استرداد پرونده از سوی قاضی نواقص پرونده اعلام شده است؛ لذا پرونده باید به دادسرا ارجاع شده تا نواقص آن رفع شود.

طباطبایی با اشاره به حضور خود طی روز گذشته در دادسرا گفت: بنده عصر روز گذشته مراجعه کردم و لی همچنان پرونده به دادسرا ارجاع نشده بود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه پس از رفع نواقص پرونده مهدی هاشمی آیا شما بر روی آن مطالعه خواهید کرد خاطرنشان کرد:‌ براساس بررسی ها قرار است که این پرونده در دادسرا مورد مطالعه قرار گیرد.

طباطبایی با اشاره به رد صلاحیتش تصریح کرد: علت رد صلاحیت بنده به دلیل عدم التزام به اسلام بوده است و در این خصوص اعتراض کرده ام تا مورد رسیدگی قرار گیرد.