>> امروز

10:56:07 - 92/2/23
Print This Page
مهدی طائب: هاشمی از صحنه سیاسی کشور حذف می شود/ احمدی نژاد هنوز معجزه قرن است

امروز: مهدی طائب که طی هفته های اخیر دور تازه ای از تخریب شخصیت هاشمی رفسنجانی را آغاز کرده، مدعی است آقای هاشمی با این کاندیداتوری بالاخره از صفحه سیاسی کشور حذف می‌شود و قطعا در این دوره رای نمی‌آورد.

به گزارش مهر، مهدی طائب بی اشاره به مهندسی انتخابات ادعا کرد: هاشمی اگر خیلی تلاش کند نهایتا به مرحله دوم می‌رسد و این بارهم اگر رأی نیاورد برای همیشه از صحنه حذف می‌شود.

هر چند شورای نگهبان خواسته بود کسی به جای این شورا اظهار نظر نکند، این مقام امنیتی در خصوص کاندیداتوری مشایی نیز گفت: مشایی قطعا در این انتخابات رد صلاحیت می‌شود چون رجل سیاسی نیست و کار اجرایی نیز نداشته است.

وی با بیان اینکه احمدی نژاد پرکار وخوش فکر است ولی گول مشایی را خورده است، بیان داشت: اگر احمدی نژاد بخواهد انتخابات را با مشایی برگزار کند مجلس حتما از رئیس دولت سلب صلاحیت می‌کند و انتخابات را به وزارت کشور می‌سپارد و آن وقت مشایی باید پاسخگو باشد ولی اگر احمدی نژاد انتخابات را بدون مشایی برگزار کند عاقبت به خیر می‌شود.

حامی صد در صدی احمدی نژاد هنوز بر باور خود است و می گوید: احمدی نژاد همچنان به دیده ما معجزه قرن است وبسیار فرد قدر و قوی است، از بحران‌های بین‌المللی که با آن مواجه بود خوب عبور کرد اما احمدی نژاد منهای مشایی کماکان اگر می‌شد داشته باشیم بسیار خوب بود.