>> امروز

11:50:02 - 92/2/18
Print This Page
مرتضی آقا تهرانی از شاگردان مصباح یزدی: ولایت فقیه نباشد مسئولان استخوان را هم می خورند

امروز: شاگرد مصباح یزدی مدعی است که اگر ولایت فقیه نباشد مسئولان استخوان هم را می‌خورند. رهبری همه چیز را نقد و راه را روشن می‌کند، ما با ایستادگی در پای سخنان‌مان در سه اصل اخلاص در برابر خدا، تابعیت ولایت فقیه و صداقت در برابر مردم حتما به نتیجه خواهیم رسید.

مرتضی آقاتهرانی، دبیرکل جبهه پایداری گفت ما باید دقت کنیم از بین ۴۰ یا ۵۰ کاندیدای احتمالی که به نظر خوب می‌آیند اسامی‌شان را بگذاریم تا نمره دهند، هر که بیشترین نمره را کسب کرد اصلح‌ترین خواهد بود. پس اگر ما بهترین‌ها را انتخاب کنیم مردم نیز بهترین انتخاب را خواهند داشت.

آقاتهرانی در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: اگر ولایت فقیه نباشد مسوولان استخوان هم را می‌خورند. رهبری همه‌چیز را نقد و راه را روشن می‌کند، ما با ایستادگی در پای سخنان‌مان در سه اصل اخلاص در برابر خدا، تابعیت ولایت فقیه و صداقت در برابر مردم حتما به نتیجه خواهیم رسید.

به گزارش فارس، وی درباره میزان اهمیت حضور هاشمی‌رفسنجانی در انتخابات آینده ریاست‌جمهوری بیان داشت: با آمدن و رفتن یک نفر چیزی کم یا زیاد نمی‌شود.

هاشمی در جریان فتنه نه تنها ساکت نبود بلکه نامه بی‌سلام و خداحافظی برای رهبری نوشت و اینکه در دو دوره ریاست‌جمهوری وی، اوضاع بهتر از اینها بود. همچنین در دوره ایشان اصلاح‌طلبان روی کار آمدند، گویا ایشان می‌خواستند اصلاح‌طلبان روی کار بیایند. دبیرکل جبهه پایداری در ادامه سخنانش تصریح کرد: ممکن است یکی هاشمی را قبول داشته باشد ولی من ایشان را قبول ندارم.