>> امروز

09:11:41 - 92/2/15
Print This Page
فرزند آیت‌الله طاهری امام جمعه سابق اصفهان: وضع جسمانی پدرم لحظه به لحظه متفاوت است

امروز: فرزند آیت الله طاهری امام جمعه سابق اصفهان گفت: بیماری پدرم به دلیل سابقه تنگی نفس و کهولت سن تشدید شده و از زمان بستری ایشان در بیمارستان تاکنون وضع جسمانی او لحظه به لحظه متفاوت است.
ˈمحمد حسن طاهریˈ با بیان اینکه علایم حیاتی آیت الله طاهری اکنون خوب است، تصریح کرد: رسیدگی پزشکان و کادر درمانی بیمارستان و ارائه خدمات پزشکی به وی رضایتبخش، منطقی و خوب است.
به گزارش ایرنا تأکید کرد: افراد زیادی تمایل به عیادت از پدرم دارند اما به دلیل بستری بودن وی در بخش آی سی یو(ICU) امکان ملاقات به غیر از بستگان درجه یک نیست و لذا تقاضا داریم که کسی به بیمارستان مراجعه نکند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پیش از این به ایرنا گفته بود: امام جمعه سابق اصفهان بامداد یکشنبه گذشته به دلیل تشدید عارضه تنگی نفس و اختلال سطح هوشیاری در بخش آی سی یو (ICU) یکی از بیمارستانهای اصفهان بستری شده است.
دکتر ˈشاهین شیرانیˈ افزود: از زمان بستری وی در بیمارستان، یک تیم متخصص و فوق تخصص در زمینه های مختلف، کار درمان آقای طاهری را برعهده گرفتند و در چند روز گذشته هم اقدامات لازم را انجام دادند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تصریح کرد: آقای طاهری پیش از این به بیماری مزمن ریه مبتلا بود که اینک به دلیل کهولت سن، شرایط جسمانی و عفونت ریوی، این بیماری تشدید شده است.