>> امروز

10:25:21 - 92/1/23
Print This Page
سردار کوثری، نماینده تهران: تجربه مدیریت حماسی ایران در سوریه به خوبی جواب داده است

امروز: نماینده تهران در مجلس مدیریت حماسی را امری مهم عنوان کرد و بدون اینکه توضیح دهد این چگونه مدیریتی است، مدعی شد: تجربه مدیریت حماسی ایران در سوریه به خوبی جواب داده است.

پیش از این نیز بارها مقامات نظامی کشورمان از الگوی گیری سوریه از بسیج در جنگ های خیابانی تاکید کرده بودند.

به گزارش تسنیم، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در همایش حماسه مشق حماسه در خصوص اهمیت حماسه گفت: حماسه با ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی انجام می‌شود و بدون ایثار، حماسه‌ای خلق نمی‌شود؛ انسان باید از منافع شخصی خود بگذرد در آن صورت می‌توان بگوییم که حماسه‌ای شکل گرفته است.

وی اظهار داشت: در سوریه می‌خواستند در ماه رمضان سال گذشته کار را تمام کنند اما نتوانستند و تجربه مدیریت حماسی ما مورد قبول ارتش سوریه قرار گرفت و آنها نیز بسیجی را برای خود تشکیل دادند و دلارهای عربستان، صهیونیسم و ترکیه و فشارهای آنها نتوانست و نخواهد توانست در سوریه موثر واقع شود و این نشان می‌دهد که تجربه مدیریت حماسی جواب می‌دهد.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه سپاهیان و بسیجیان باید مسئولیت های بیشتری عهده دار شوند، زاکانی را به یکی از افراد حماسی معرفی کرد.

در همین حال زاکانی هم در این نشست گفته است که هاشمی و خاتمی با بهره‌گیری از الگوهای غربی کشور را به ناکجا آباد بردند. این دولت‌ها فوایدی هم داشتند اما آسیب‌های آن‌ها از منافع آن‌ها بیشتر بود.