>> امروز

08:57:10 - 91/12/22
Print This Page
حسین زمان: با تکیه بر باور‌هایمان، بدون نیاز به اینترنت می‌توان در مقابل زور زانو نزد

امروز: حسین زمان، هنرمند مردمی و سبز، در صفحه فیس بوک خود با اشاره به شرایط امروز می‌نویسد: ظلم همیشه بوده است، ظالم همیشه بوده است و مظلوم نیز. اما اینترنت نه. اینترنت همیشه نبوده است و البته فیس بوک و توئی‌تر و گوگل پلاس نیز همیشه نبوده‌اند اما بی‌عداتی همیشه بوده است. ترس از برملا شدن واقعیت‌ها همواره برای واقعیت گریزان وجود داشته اگر چه جی میل و یاهو همیشه نبوده‌اند. فضای واقعی همیشه موجود بوده و در آن فضا همه چیز واقعیت داشته است اگر چه فضای مجازی همیشه نبوده و آنچه امروز هست نیز تمام واقعیت نمی‌باشد.

به گزارش کلمه، این رزمنده ی سال های دفاع مقدس در ادامه ی یادداشت کوتاه خود آورده است: ظلم ستیزی و حق طلبی همیشه بوده‌اند چون غیرت، شجاعت، وجدان بیدار و احساس مسئولیت هیچگاه بطور کامل از حیات ما حذف نشده‌اند و نمی‌شوند حتی آن زمان که اینترنت، فیس بوک و توئیتر نبوده‌اند آن‌ها بوده‌اند.

وی در پایان خاطرنشان کرده است: امروز نیز مثل گذشته با تکیه بر باور‌هایمان و با کمک گرفتن از خصلت‌های انسانی و با رجوع به وجدانمان بدون نیاز به اینترنت و توئی‌تر و گوگل پلاس می‌توان کارهای بزرگ انجام داد و می‌توان در مقابل زر و زور و تزویر زانو نزد.