>> امروز

21:16:03 - 91/12/3
Print This Page
وقتی پورمحمدی هم صدایش در می آید: چرا در مملکت دروغ می‌گویید، چرا عوام فریبی می‌کنید و به ناروا سخن می‌گویید

امروز: مصطفی پورمحمدی با اشاره به برخی از اظهار نظر‌ها در کشور در خصوص هدفمندی‌یارانه‌ها و مخالفت برخی‌ها با اظهارات اقصاد‌دانان با تکیه بر اینکه معلومات این افراد غربی است گفت: اگر علمی که از غرب آمده خوب نیست چرا سوار هواپیما و ماشین می‌شوید، چرا دارو مصرف می‌کنید؟

وی اضافه کرد: چرا در مملکت دروغ می‌گویید، چرا عوام فریبی می‌کنید و به ناروا سخن می‌گویید و بر خلاف منطق و عقل صحبت می‌کنید و بینات و حرف‌های آشکار را زیر پا می‌گذارید؟

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه مشکلات زیادی به دلیل این تصمیمات ایجاد می‌‌شود، اظهار داشت: چند روز دیگر یارانه‌ها پرداخت می‌شود تورم ابتدایی که آمد تورم واقعی هم پشت سرش می‌آید.

وی با اشاره به اینکه به زور هم فشار می‌آوریم که مجلس تمکین کند، خاطرنشان کرد: من کوتاه آمدن مجلسی‌ها را قبول ندارم زیرا دلیلی ندارد بر روی منابع ملی کوتاه بیاییم.

پورمحمدی پرتاب کنندگان مُهر به رئیس مجلس در مراسم ۲۲ بهمن حرم مطهر حضرت معصومه را کوردلانی خواند که تابلو بصیرت بلند کرده‌اند و گفت: با بصیرت بصیرت گفتن و حلوا حلوا کردن که دهان شیرین نمی‌شود بصیرت عمق بینش و فهم می‌خواهد.

وی ابراز داشت: با انقلابی حرف زدن که آدم انقلابی نمی‌شود بلکه باید مرد میدان‌ها بود و در جبهه‌های سخت حضور داشت تا انقلابی بودن ثابت شود.

پور محمدی گفت: امروز یک موج حمایتی جدی در رسانه‌های غربی به نفع سردمداران جریان انحراف در مقابل رهبری شکل گرفته است.

وی تاکید کرد: نتیجه کارهای بدلی و انحرافی تشکیل جلسه به نام دهه فجر می‌شود که از دل آن ماموریت بر هم زدن جشن انقلاب بیرون می‌آید که با گذشته مدت زمان زیادی هنوز سو‍ژه رسانه‌های دنیا است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با با بیان اینکه امروز یک موج حمایتی جدی در رسانه‌های غربی به نفع سردمداران این جریانات و جریان انحراف در مقابل رهبری شکل گرفته است، اظهار داشت: در حال حاضر یک موج قدرتمند حمایتی در رسانه‌های خارجی شکل گرفته و به صورت برجسته فضای دوقطبی را علنی کرده است.

وی اذعان داشت: آنها از ابتدا به دنبال این بودند که این فضای دو قطبی شکل بگیرد که یک طرف آن رهبری است و برای طرف مقابل هم دنبال کسی بودند که بتوانند آن را در این مکان قرار دهند.

پورمحمدی با بیان اینکه اگر قرار باشد به انقلاب آفت بیفتد این آفت از بطن خودش است،‌ ابراز داشت: باید مراقب باشیم که این آفت شکل نگیرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ابراز داشت: در این مسیر آنچه رسالت ما است حرکت خالصانه، عالمانه و آگاهانه با برخورداری از تمام توان و به دور از کم‌فروشی، هواپرستی و خودمحوری است.

وی در عین حال با تاکید بر اینکه بر سر منابع ملی و معیشت مردم هیچ کس نباید کوتاه بیاید، اذعان داشت: برای چه کوتاه بیاییم و نسبت به گرانی و بیکاری در کشور دامن زده و اقتصاد کشور را متزلزل کنیم؛ اینجا جای دعوا است زیرا سر معیشت مردم با کسی شوخی نداریم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با انتقاد از راه‌اندازی دعوای انحرافی در کشور یادآور شد: از این حرفای جاهلانه زیاد زده و می‌زنند در هر کتاب و سایت و ماهواره‌ای هم که بروید از این حرف‌ها وجود دارد؛ ما عالم و دانشمند داریم که جواب این حرف‌ها را آنها باید بدهند.

وی تضعیف اقتصاد کشور مقتدر جمهوری اسلامی ایران را انحراف دانست و گفت: انحراف بزرگ آن است که پایه‌های دیپلماسی کشور و پرستیژ جمهوری اسلامی را تضعیف می‌کنیم.

پورمحمدی تصریح کرد: یک آدم جاهل حرف‌های بی‌ربطی زده است نباید وقت خود را بیهوده صرف این حرف‌ها کنیم با یک مقاله نیز می‌توان جواب او را داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه باید امور کشور را به گونه‌ای طراحی کنیم که سال آینده‌مان از امروز بهتر باشد، یادآور شد: برای این کار باید از امروز تدبیر لازم را انجام دهیم و فرصت را از دست ندهیم، به درستی هدف‌گیری و امکانات را در این زمینه بسیج کنیم.