>> امروز

00:11:59 - 91/11/28
Print This Page
احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد: فتنه بعدی٬ امام‌زمان را مقابل عظمت ولایت‌فقیه علم می‌کند

امروز: احمد علم‌الهدی٬ امام جمعه مشهد اعلام کرد در «فتنه‌» احتمالی آینده «امام زمان» مقابل «عظمت» علی خامنه‌ای علم خواهد شد.
به گزارش دیگربان به نقل از «خبرگزاری دانشجو»٬ آقای علم‌الهدی این مطلب را روز پنجشنبه (۲۶ بهمن) طی سخنانی در همایش «۳۴ سال پایداری در برابر فتنه و انحراف» عنوان کرده است.
وی بی‌آنکه نامی از تیم احمدی‌نژاد ببرد گفته آن‌ها در «فتنه جدید ساختارشکنی می‌کنند و هر چه رهبری می‌گوید برعکس آن عمل خواهد کرد.»
این عضو مجلس خبرگان همچنین افزوده آن‌ها در «مرحله دوم فتنه در برابر عظمت رهبری، امام خمینی٬ امام زمان را مطرح» خواهند کرد.
امام جمعه مشهد در بخش دیگری از سخنرانی خود اظهار کرده است: «برخی با آوردن نام امام می‌خواهند رهبری را بی‌رنگ جلوه دهند و عده‌ای نیز با نام امام زمان چنین قصدی را دنبال می‌کنند.»
حامیان علی خامنه‌ای سال‌هاست معتقدند که تیم احمدی‌نژاد با طرح رابطه با «امام زمان» در پی حذف ولایت فقیه از ساختار قدرت در ایران است.
آن‌ها می‌گویند این تیم اعتقادی به رهبر جمهوری اسلامی و حضور روحانیت در قدرت ندارد و تلاش‌ها برای کنار گذاشتن روحانیون از این عرصه را آغاز کرده‌ است.
احمد علم‌الهدی یکی از معروف‌ترین روحانیون حامی احمدی‌نژاد بود که در دو سال گذشته به جمع منتقدان و مخالفان وی و دولتش پیوسته است.
علم‌الهدی همچنین در پایان سخنرانی خود ادعا کرده که «هیچ کس نمی‌تواند زیر پوشش رهبری مردم را بچاپد و از این دیوار مستحکم و بلند عبور کند.»