>> امروز

09:36:40 - 91/11/22
Print This Page
یکی از نمایندگان مجلس: اینجا رهبری حرف اول و آخر کشور را می‌زند

امروز: نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: در رسیدگی به تخلفات نباید خط قرمزی وجود داشته باشد و باید به تخلفات هر فردی به میزانی که صورت گرفته رسیدگی شود.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا در آیین افتتاح پروژه‌های شهرداری آمل با اشاره به جریانات اخیر کشور بیان داشت: در دو سال و نیم اخیر مجلس همواره حامی دولت بوده است.

وی با بیان اینکه بنده نیز شخصا از دولت حمایت می‌کردم، افزود: زمانی که مسائل اقتصادی و فساد در برخی مسائل و بخش‌ها در دولت رخ داد واقعا دیگر حمایت نکردم.

یوسفیان با انتقاد از اینکه گفته می‌شود در رسیدگی به مسائل دولت خط قرمز است، اظهار داشت: بنده نیز قبول ندارم که در رسیدگی به تخلفات خط قرمزی وجود داشته باشد و باید به تخلفات هر فردی به میزانی که صورت گرفته رسیدگی شود.

وی با بیان اینکه تاکید داریم که اگر در هر سه قوه تخلفاتی انجام شده است باید رسیدگی شود، یادآور شد: ایران برخلاف سایر کشورهای مسلمان کشوری است که در آن رهبری وجود دارد و اینجا رهبری حرف اول و آخر کشور را می‌زند.

این نماینده مجلس با این ادعا که از سالی که تاکنون که رهبری زمام امور را به دست گرفته‌اند و کسی نتوانسته ایرادی به ایشان وارد کند، گفت: ایشان همواره بیاناتشان را صریح می‌گویند و این نشان می‌دهند ما نیز باید صریح با مسائل برخورد کنیم.

وی با اعلام اینکه اگر خیانتی در کشور صورت گرفته باید در جای خود رسیدگی شود، افزود: همچنان که اگر مدیری کار شایسته‌ای انجام می‌دهد سکوت کردن جایز نیست در جایی هم که تخلف مدیری احراز شود نباید سکوت کرد.

یوسفیان‌ملا با بیان اینکه در هر جایی اتفاقی و تخلفی رخ دهد نباید اجازه داد به مسئولان بدبینی صورت گیرد، گفت: باید فضای شفاف در کشور ایجاد شود.