>> امروز

10:40:04 - 91/11/16
Print This Page
واکنش علی مطهری به حوادث استیضاخ وزیر کار: بالاخره تکلیف احمدی نژاد به زودی روشن میشود

امروز: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند امروز رئیس دولت دهم نشانه سلامت نظام بود، گفت: امروز چهره احمدی نژاد آشکار شد و ما به نقطه پایان بحران نزدیک می‌شویم.
به گزارش مهر، علی مطهری پس از پایان جلسه علنی دیروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: نتیجه استیضاح در جلسه امروز خیلی روشن نبود و نمی شد پیش بینی کرد که آیا وزیر رای می آورد یا خیر.
وی افزود: با صحبت های رئیس دولت ورق برگشت و نمایندگانی هم که می خواستند رای مخالف به استیضاح بدهند، رای موافق دادند.
مطهری با تاکید بر اینکه صحبت های احمدی نژاد در شأن رئیس دولت دهم نبود، گفت: به طور کلی صحبت های احمدی نژاد برای نظام با برکت بود چراکه وی مدت ها می گوید که می خواهم مسائلی را مطرح کنم و بالاخره معلوم شد که مهمترینش از این قبیل مسائلی بود که امروز مطرح کرد. مانند این سی دی که به عنوان سند امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی پخش شد.
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی این سند رئیس دولت را نشانه سلامت نظام دانست و گفت: بزرگترین سند رئیس دولت تخلف یکی از نزدیکان سران نظام بود و آن هم گفتگویی با مرتضوی در مورد یک موضوعاتی بوده است و این نشان می دهد که واقعا یک فساد بزرگ بین مسئولان بالای نظام وجود ندارد.
وی نفس کار رئیس دولت دهم را غیرقانونی و غیرشرعی خواند و یادآور شد: صحبت از فردی که حضور ندارد و نمایش فیلم او خلاف قانون و شرع است و تا زمانیکه اتهامی برای کسی ثابت نشده باشد، کسی اجازه قانونی و شرعی نداده که آن جرم اعلام شود.
مطهری خاطر نشان کرد: جلسه امروز مجلس شورای اسلامی چهره رئیس دولت را آشکار کرد و ما به نقطه پایان بحران نزدیک می شویم و تکلیف رئیس دولت زودتر مشخص می شود.
نماینده تهران در مجلس برای اینکه احمدی نژاد برای دفاع از شیخ الاسلامی به مجلس نیامده بود، گفت: رئیس دولت آمده بود که حرف خودش را بزند و با علم بر این موضوع که با این صحبت ها ممکن است استیضاح رأی بیاورد، این اقدامات را انجام داد و استیضاح برایش مهم نبود.