>> امروز

10:30:45 - 91/11/16
Print This Page
ادامه توهمات برادر حسین: دعوای دیروز مجلس و دولت تقصیر سبزهاست

امروز: پس از آنکه روز گذشته، بار دیگر احمدی نژاد در راستای سیاست هفت سال گذشته خود شروع به تهدید و بگم بگم کرد و فضای مجلس را به هم ریخت، روزنامه تحت امر رهبری در سرمقاله امروز خود به جای عذر خواهی از مردم بخاطر حمایت های بی شائبه این رسانه از رییس دولت، به اتهام زنی پرداخت و مدعی شد که این اتفاقات در نتیجه همکاری و اعلام مواضع دو جریان فتنه و حلقه انحرافی است!

اقدام دیروز احمدی نژاد آنقدر برای یادداشت نویس روزنامه کیهان آنقدر غیرمنتظره بود که از بیم آنکه نکند نفر بعد در افشاگری های این رییس دولت بگم بگم ها نام نماینده رهبری در موسسه عریض و طویل کیهان باشد حتی ترجیح داد سرمقاله ای بدون نام منتشر کند و مثل همیشه فقط به اتهام زنی بپردازد.

در این سرمقاله بدون ذکر هیچ شاهد و دلیلی مثل همه تهمت زدن های دو دهه گذشته حسین شریعتمداری و تیم اطلاعاتی اش به جای کالبد شکافی این عمل غیراخلاقی احمدی نژاد،از زمین و اسمان توجیه می بافد و می نویسد: بدخواهان با دو بازوی- فتنه و حلقه انحراف- مجلس و دولت را به سوی درگیری تازه سوق داده اند تا از مردم متدینی انتقام بگیرند که حماسه نهم دی را -فارغ از بازی نامزدها- آفریدند، پای انقلاب ایستادند و در همین انتخابات مجلس سال گذشته با مشارکت معنادار خود به دهان دشمن زدند.

یادداشت نویس کیهان که خود به بی محتوایی این ادعا بیش از دیگران واقف بوده بر خلاف همیشه نامی از خود به جای نگذاشته و مدعی شده است که کدام جریانات از تقابل دولت و مجلس سود می برند؟ کدام محافل، تعامل مثبت و سازنده این دو قوه در راستای اطاعت از رهنمود رهبر انقلاب برای کاهش اختلافات و گره گشایی از رنج های اقتصادی مردم را برنمی تابند و آرامش و گره گشایی را به زیان خود ارزیابی می کنند؟ چرا ناگهان باید فضای همدلی و همفکری دو قوه برای اتخاذ تدابیر مشترک اقتصادی و رسیدگی به دغدغه های آزاردهنده طبقات مستضعف و کم درآمد جامعه به هم ریخته شود؟ چه کسانی آرامش جامعه و امیدواری توده های شریف مردم به همت مسئولان برای حل معضلات را با اهداف بعضاً اعلام شده خود در تعارض می بینند و به جای آن اصرار دارند فضای مسموم التهاب و تشویش و بدگمانی و یأس را زیر پوست افکار عمومی تزریق کنند؟ فقط نیم نگاهی به اظهارات و مواضع و عملکرد دو جریان فتنه و حلقه انحرافی طی چند ماه اخیر بیندازید و سپس اتفاقات دیروز مجلس را که در متن و حاشیه استیضاح وزیر کار رخ داد را به ارزیابی بنشینید.

روزنامه تحت امر رهبری بدون پرداختن به روند ابقای سعید مرتضوی متهم جنایت کهریزک و لجبازی های رییس دولت در انتصاب و ابقای وی از نمایندگان می پرسد: با استیضاح وزیر کار و برکناری یا ابقای وی قرار بود به کدام مقصود عقلانی برسند. جز اینکه با عزل وی، بی ثباتی تازه ای در نظام اداری پدید آورند و یا پس از ابقای وزیر فقط یک تنش غیر ضروری آفریده باشند؟! و در هر دو صورت، مسئله مورد اختلاف اصلی سر جای خود باقی بماند؟ ثانیاً آیا با توجه به مسائل و موضوعات مهم تر کشور، آیا این مسئله اولویت داشت یا باعث شد اولویت مهم و در دستور کار دو قوه مجدداً به حاشیه برود؟

یادداشت نویس کیهان هر چند اقدام احمدی نژاد را که نمونه ای از کارهای این موسسه در افشاگری های نیمه پنهانش است را غیر اخلاقی، غیر عقلانی و نوعی تحریف می داند اما مدعی می شود که عده ای در صدد بر هم زدن " فضای همدلی بین مجلس و دولت " هستند! و می افزاید: در میان این گروه کسی است که دو هفته پیش مدعی شد خوب است یکی از ساکتین فتنه رئیس جمهور شود! و شبکه دولتی انگلیس از او به عنوان اصلاح طلب جدید یاد کرد. از آن سو چه کسی تله گذاری کذایی را برای تهیه یک ویدئوی ۲۵ دقیقه ای از یک ملاقات ۲۴ ساعته طراحی کرد و مطالبی تقطیع شده، مبهم و بودار را تحویل رئیس دولت داد تا خرج ماجراسازی در مجلس شود؟ آیا رئیس دولت در این اقدام تبلیغاتی به طرف مقابل شلیک کرده است یا به سمت خود و دولت تیر انداخته است؟ کدام مرکز مشترک از این تقابل دولت و مجلس سود می برد و ذوق زده است؟ کافی است همین دیشب و امروز تیتر برجسته روزنامه های زنجیره ای و سایت های داخلی و بیگانه را مرور کنید تا پاسخ سؤال را دریابید!

حسین شریعتمداری بدون درک رسالت رسانه در انعکاس خبر مدعی می شود که رسانه های دشمن با ذوق زدگی از درگیری و اختلاف شدید مسئولان در دولت و مجلس خبر دادند!

وی نمی گوید اگر رسانه ها خبر رسانی نکنند و گزارش یک جلسه علنی را منتشر نکنند پس باید مثل یادداشت نویس این روزنامه به اخبار پشت پرده و نیمه های پنهان بپردازند و ابروی شهروندان را هزینه کنند؟

بنظر می رسد اقدام دیروز احمدی نژاد در مجلس حسین شریعتمداری را آنقدر مرعوب کرده است که در سرمقاله بدون نام را با ذکر این ادعای واهی به دست انتشار بسپارد که این بی اخلاقی و عمل مافیایی احمدی نژاد هم کار سبزهاست!! مثل همه تخلفاتی که در وزارت اطلاعات و بازداشتگاه ها و سازمان ها و نهادهای تحت امر رهبری و دولتی اتفاق می افتد و نشان از نفوذ سبزها در آن است!!! مثل گرانی های لجام گسیخته و از دست رفتن منابع ملی.

اینگونه که رییس دولت دهم در فعالیت است بعید نیست در چند ماهه آخر فعالیت خود سری هم به دفتر رهبری و نمایندگان تحت امر ایشان در موسسه کیهان و سپاه و ... بزند و تشت رسوایی آنان را نیز بر زمین زند.