>> امروز

08:08:26 - 91/10/26
Print This Page
بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در توضیح علل لغو کنگره

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پس از بررسی شرایط سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که برگزاری کنگره بزرگ اصلاح طلبان به تعویق افتاده است.

به گزارش ایلنا، شورای هماهنگی اصلاح طلبان در این بیانیه دلایل به تعویق افتادن این همایش را بروز پاره‌ای موانع و مشکلات ذکر کرده است. همچنین این شورا در بیانیه خود ابراز امیدواری کرده که وزرات کشور و دیگر مبادی قانونی وذیربط زمینه‌های برگزاری آزاد و توام با امنیت کنگره بزرگ اصلاح طلبان را فراهم آورند.


متن بیانیه به شرح زیر است:


۱- کنگره سراسری که قرار بود ازطرف شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در روزهای ۲۷ و۲۸ دی ماه جاری برگزارشود به دلیل بروز پاره‌ای موانع و مشکلات به تعویق افتاده است که متعاقبا زمان برگزاری آن به اطلاع عموم خواهد رسید.

۲- شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ضمن وفاداری به عهد دیرین خود با مردم و حمایت از حقوق اساسی آحاد جامعه که در قانون اساسی بر آن تصریح شده است؛ همچنان به تلاش‌های قانونی خود برای گردهمایی ادامه خواهد داد.

۳- شورای هماهنگی جبهه اصلاحات امیدوار است وزرات کشور و دیگر مبادی قانونی وذیربط زمینه‌های برگزاری آزاد و توام با امنیت کنگره بزرگ اصلاح طلبان را فراهم آورند.