>> امروز

13:10:52 - 91/9/3
Print This Page
گزارشی کوتاه از وضعیت جسمی احمد زیدآبادی در مرخصی

امروز: احمد زید آبادی، دبیر کل سازمان ادوار تحکیم و زندانی سیاسی که روز گذشته برای درمان امکان چند روز مرخصی استعلاجی را یافته، شرحی مختصر از وضعیت خود را در صفحه فیس بوک پسرش منتشر کرد.

این روزنامه نگار طی پست فیس بوکی ضمن قدردانی از تمامی دوستانِ پیگیرِ وضعیتِ خود نوشت: "شش ماه پیش به بیماری پوستی قارچ مبتلا شدم، اما در زندان مداوا شدم. پس از آن سرما خوردم که تبدیل به برونشیت شد اما با مصرف آنتی بیوتیک ها قوی آثار برونشیت بر طرف شد ولی سینه و گلویم همچنان ناراحت بود. دکتر زندان رفلکس معده را سبب این ناراحتی تشخیص داد و از بیرون زندان دارو برایم تهیه شد. در همین زمان گلو و حنجره ام پر از آفت شد و جوش های کوچکی زد که پنداری گلویم پر از خار و خاشاک شده است. معالجات داخل زندان باعث بهبود نشد و تپش قلب شدید هم به خصوص در نیمه های شب به این بیماری اضافه شد. پس از آن با تشخیص پزشکی قانونی و موافقت دادستانی برای مداوا به بیمارستان خارج از زندان منتقل شدم.طبیبان معالج در جستجوی علت این ناراحتی ها هستم اما همگی می گویند که این ناراحتی ها قابل رفع است. بنابراین ضمن سپاس از همه ی دوستانی که در این باره حساسیت نشان دادند تاکید می شود میزان ناراحتی همین مقدار است و کم یا بیش از آن صحیح نیست."

این فعال ملی- مذهبی، که در جریان اعتراضات حق طلبانه جنبش سبز در سال ۸۸ و بلافاصله بعد از انتخابات بازداشت شد، هم اکنون دوران حبس خود را در زندان رجایی شهر می گذراند.