>> امروز

17:23:55 - 91/7/8
Print This Page
سخنگوی شورای شهر تهران: شرکت بهره برداری مترو از ابتدای سال ریالی دریافت نکرده است

امروز: سخنگوی شورای شهر تهران گفت: شرکت بهره برداری مترو برای ادامه حیاتش به بودجه نگهداشت نیاز دارد در حالی که از ابتدای سال ریالی دریافت نکرده است.

به گزارش ایلنا، خسرو دانشجو با بیان اینکه جلسات متعددی برای چرایی عدم پرداخت یارانه بلیت مترو با مسئولان حوزه دولت داشتیم، اظهار کرد: متاسفانه تاکنون ریالی از یارانه دولت به مترو تزریق نشده است.

وی ادامه داد: متروی به عنوان یکی از وسایل حمل و نقل ریلی پراقبال میان شهروندان است از این رو توسعه آن در دستور مدیریت شهری قرار گرفته است اما برای توسعه آن به بودجه کافی نیاز است.

سخنگوی شهرداری تهران با بیان اینکه مترو به نقدینگی زیادی نیاز دارد، گفت: شرکت بهره برداری مترو برای ادامه حیاتش به بودجه نگهداشت نیاز دارد در حالی که از ابتدای سال جاری دولت ریالی از محل یارانه بلیت مترو پرداخت نکرده است.

دانشجو تاکید کرد: اینکه شهرداری تهران برای دریافت بودجه یارانه چقدر نامه به دولت نوشته یا جلسه مشترک داشته را شاید بخوبی ندادم اما مطئنم که شورای شهر تهران جلساتی برای یارانه مترو و حتی اتوبوسرانی با دوستانمان در دولت داشته است.

دانشجو در پایان ابراز امیدواری کرد یارانه بلیت متروی تهران بزودی پرداخت شود تا در این بین شهروندان مترو سوار با مشکل مواجه نشوند.