>> امروز

16:35:27 - 91/6/6
Print This Page
نماینده مجلس: مردم در اقتصاد مقاومتی، کالاهایی که ناگهان گران میشود را نخرند!!!

امروز: نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم رکن اصلی اقتصاد مقاومتی هستند.

به گزارش ایلنا، سید حسین ذوالانوار در گفتگو با خبرنگار ایلنا در شیراز، اظهار داشت: مردم باید با همدلی و بصیرت خود پرچمداران اقتصاد مقاومتی باشند.

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: اگر مردم در شرایط مختلف چرخه اقتصادی را مدیریت کنند تحریم به فرصتی مناسب برای رشد اقتصادی کشور تبدیل می‌شود.

وی گفت: مردم می‌توانند با امتناع از خرید کالاهایی که گاهی به دلایل مختلف گران می‌شوند زمینه ثبات اقتصادی را فراهم کنند.

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه از مسئولان خواست تا به فکر وضعیت گرانی موجود باشند و با مدیریت خوب شرایطی آرام را فراهم کنند.

ذوالانوار تصریح کرد: گرانی‌ها نباید ابزار دست بعضی افراد برای رسیدن به منافع شخصی شود.

وی تاکید کرد: برخی از افراد به بهانه نزدیک شدن به زمان انتخابات یا برای بروز کینه‌های خود به نظام به دنبال تلخ‌تر کردن مشکلات اخیر اقتصادی هستند.

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی که برای عبور از بحران‌های اخیر است نیازمند همدلی و تلاش جمعی است.

ذوالانوار با اشاره به اینکه مسئولان نیز باید با تدبیر بیشتر زمینه‌ای فراهم کنند که قیمت‌ها دچار نوسانات شدید نشود تاکید کرد: مسئولین کشوری باید برای هر تغییر در بازار و نرخ‌ها آمادگی کامل داشته باشند و از قبل با برنامه ریزی جلو مشکلات حاصل از گرانی را بگیرند تا به فضل الهی هر چه سریع‌تر به بازاری با ثبات بیش از پیش دست یابیم.

وی در پایان گفت: بصیرت مردم نیز در این مرحله حساس می‌تواند عاملی باشد تا آخرین تهدید‌های دشمنان به نتیجه نرسد.