>> امروز

19:13:37 - 91/5/25
Print This Page
عسگراولادی:دنیای اسلام به دنبال افرادی مانند هاشمی و ناطق نوری می‌گردد

امروز: دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری از برخی سخت​گیری​ها راجع به آیت الله هاشمی رفسنجانی و حجت​الاسلام ناطق نوری انتقاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، حبیب الله عسگر اولادی که در جمع طرفداران حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت با اشاره به گفتمان سازی در کشور، اظهار داشت: گفتمان سازی در کشور و در هر مقطع از انتخابات باید بر اساس آهنگ امام و رهبری باشد. گفتمان از درونش باید برنامه بیرون بیاید در غیر این صورت برای انتخابات مفید نیست.
دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به نحوه رقابت در کشور گفت: رقابت دارای دو بخش منازعه و مناقشه است، در مناقشه در رقابت های انتخاباتی، هر کسی نقش خود را باید بگوید و اینکه گفتمان، برنامه اش چیست اما در منازعه، دو طرف رقابت می خواهند همدیگر را از بین ببرند.

اهم صحبت های دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری را در ادامه بخوانید:

- در رقابت نباید آهنگ نزاع داشت و باید سعی کنیم با نقش رقیب برخورد نکنیم، ما حق نداریم بگوییم اصلاح طلبان نیرویی نیستند و یا طرفداران آنها افسردگی روانی دارند. ما معتقدیم اصلاح طلبانی که اسلام، نظام جمهوری اسلامی، قانون اساسی و خط امام و رهبری را قبول دارند به شرط تائید شورای نگهبان در درون مجموعه نظام هستند.
- رقیب را نتوان حقیر و بیچاره شمرد. اگر ما رقیب را حقیر، بیچاره و دچار افسردگی معرفی کنیم، رقابت سالم را رعایت نکرده ایم. ما باید در انتخابات نقش خود که برنامه و گفتمان ما است را بگوییم و نقش رقیب را کمرنگ نکنیم.

- متاسفانه برخی سخت گیری هایی راجع به آیت الله هاشمی رفسنجانی و آقای ناطق نوری می شود که اگر ما به وضعیت دنیای اسلام نگاه کنیم می بینیم که آنها چراغ برداشته و به دنبال افرادی مانند هاشمی رفسنجانی و ناطق نوری می گردند. ما اگر در داخل کشور وحدت می خواهیم نباید احساساتی برخورد کنیم.
- نباید اصلاح طلبان و یا اصولگرایانی که با ما هم سلیقه نیستند را تخریب کنیم، بلکه باید اخلاق اسلامی را رعایت کنیم. شورای نگهبان زمانی که صلاحیت نامزدی را تائید کرد، آن فرد از نامزد های انتخابات است و نباید او را تخریب کرد.

- جبهه پایداری و جبهه ایستادگی اگر در انتخابات صلاحیت شان تائید شود و حتی اگر سلایق آنها با ما تفاوت داشته باشد، توسط شورای نگهبان صالح تائید شده اند. اما ما باید به جانب کسانی در انتخابات حرکت کنیم که آهنگ ولایت را آزمایش داده اند و از امتحان ولایت پذیری و ولایت مداری سربلند بیرون آمده اند .
- مقام معظم رهبری تاکید کردند که سیاست جدای از علم و علم جدای از سیاست نیست و علم باید در خدمت سیاست های کلان نظام باشد.