>> امروز

12:55:26 - 91/5/19
Print This Page
عسگراولادی: بعد از آقای احمدی‌نژاد، ریاست‌جمهوری مشکل شده است

امروز: دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به مباحث مربوط به یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بعد از آقای احمدی‌نژاد، ریاست‌جمهوری مشکل شده است.

به گزارش ایلنا، حبیب‌الله عسگراولادی در مراسم افطار حزب موتلفه اسلامی و گرامیداشت روز خبرنگار که شب گذشته برگزار شد، با بیان اینکه هر مومنی یک خبرنگار است که بر پایه دانسته های خود اخبار را تفسیر و تحلیل می کند؛ اظهار کرد:در حزب مؤتلفه همه ما خبرنگار هستیم، واحساس مسئولیت می‌کنیم بر همین اساس در تمام جلسات ابتدا اخبار را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم.

دبیرکل سابق حزب موتلفه اسلامی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: کسی که می‌خواهد وارد عرصه کاندیداتوری انتخابات ریاست‌جمهوری شود، باید مسلط و با سرمایه رای بالایی همراه باشد.

این سیاستمدار اصولگرا با اشاره به انتخابات دهم ریاست جمهوری گفت: دیدیم که در دولت دهم، تعدادی از شخصیت‌هایی را به عنوان وزیر روی کار آوردند فعالیت‌های خوبی داشتند اما سر بزنگاه کنار گذاشته شدند و فرد تازه‌کاری سر کار آمد. من قصد انتقاد کردن ندارم اما این نکته را می‌خواهم یادآور شوم که باید ببینیم گفتمان‌ها به چه صورتی پیش می‌رود و چه برنامه‌ای از آن بدست می آید.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد: کسی که می‌خواهد مدیریت کشور را بپذیرد، باید بتواند از مجموعه این گفتمان‌ها برنامه‌ای را برای چهار سال و شاید هشت سال ارائه دهد. حضور پنج رییس‌جمهور در دوره‌های گذشته و برگزاری ده انتخابات ریاست‌جمهور موجب شده است که ما تجربیات زیادی کسب کنیم و بدانیم که بدون گفتمان، برنامه و تیم نمی‌توانیم امیدوار باشیم که انتخابات یازدهم از قبلی‌ها بهتر باشد.

وی در پایان گفت: همه ما از جمله خبرنگاران، خبرگزاری‌ها و تحلیلگران در معرض امتحان جدی قرار داریم و من معتقدم شرایط امروز کشور، منطقه، دنیای اسلام، غیرمتعهد‌ها و شرایط جهانی در این برهه، با شرایط چند انتخابات ریاست‌جمهوری که از اول داشته‌ایم متفاوت است.

عسگر اولادی تاکید کرد: بعد از احمدی‌نژاد رئیس جمهور بودن در ایران مشکل شده و کسی که از این پس می‌خواهد رئیس جمهور باشد باید به شرایط تسلط داشته و از سرمایه رای بالایی برخوردار باشد.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری به اصولگرایان توصیه کرد در شرایط کنونی بررسی کنید ببینید چه نامزدی در جمع اصولگرایان نسبت به سایر کاندیداها اصلح است زیرا اگر کاندیدای منتخب دارای گفتمان باشد اصطکاکی با سایر گفتمان‌ها پیش نمی‌آید اما اگر گفتمان نباشد موضوع به مشکل می‌خورد.