از دیگر رسانه ها

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ مهدی کروبی در نامه به احمد جنتی : حاکمیت، انتخابات آزاد را تهدیدی بر علیه نظام می داند مهدی کروبی، رئیس مجلس ششم شورای اسلامی در نامه ای به احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان؛ اظهارات وی در مصاحبه با روزنامه کیهان را مورد نقد قرار داد. به گزارش سحام، احمد جنتی به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان، در...

دوشنبه ۴ مهر ۱۳۹۰ سازمان بازرسی: ذخیره ارزی در سال‌های ۸۷ و ۸۸ منفی بود مردمک: موجودی صندوق ذخیره ارزی ایران در سال‌های ۸۷ و ۸۸ بر اساس گزارش سازمان بازرسی کل کشور «منفی» بوده است. خبرگزاری مهر، یکشنبه، سوم مهر ماه با انتشار بخشی از گزارش سازمان بازرسی کل کشور نوشت که صندوق ذخیره...

دوشنبه ۴ مهر ۱۳۹۰ مصلحی: با هر گونه همکاری با بی‌بی‌سی برخورد می‌کنیم مردمک:وزیر اطلاعات ایران یکشنبه، سوم مهر هشدار داد که با هر گونه همکاری با بی‌بی‌‌سی فارسی برخورد می‌کند. حیدر مصلحی همچنین اعلام کرد که اطلاعات مهمی از بازداشت‌شدگان مرتبط با بی‌بی‌سی فارسی به دست آمده و افراد دیگری نیز احضار...

یکشنبه ۳ مهر ۱۳۹۰ انتقاد بان کی مون از 'ادبیات سیاسی' احمدی نژاد بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل متحد در دیدار با محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری ایران، از اظهارات او پیرامون واقعه هولوکاست و حملات ۱۱ سپتامبر انتقاد کرد. آقای بان که روز جمعه ۲۳ سپتامبر با رئیس جمهوری ایران در نیویورک دیدار کرد، به آقای احمدی نژاد گفت که مناقشات مربوط به برنامه هسته ای ایران می بایست از طریق گفتگو حل شود به طوری که جامعه جهانی نسبت به صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران اطمینان یابد و در این مسیر، همکاری و تبعیت کامل ایران از قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل، نقش کلیدی دارد.

جمعه ۱ بهمن ۱۳۸۹ شر مضاعف دولت کودتا به روابط ایران و افغانستان هم رسید ندای سبز آزادی

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۹ ایمان نیاوریم به آغاز فصل سرد... روزنامه نگاران دربند؛ گروگان گیری کودتا گران از جامعه مدنی

چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۹ شورای نگهبانِ قدرت یا شورای نگهبان قانون اساسی؟ گویا «تعمدی» در کار است که عنوانِ کامل شورای نگهبان، چندان در صدا و سیما و تریبون‌های رسمی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. دورنیست که فراموش شود - و انکار کنند! - که عنوان کاملِ این نهادِ قانونی، «شورای نگهبان قانون اساسی» است.

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۹ ابتکار: لطفا یکبار هم از جعبه سیاه مدیریت بگویید در گوشه ای از کشور همه چیز دست به دست هم داده بود تا از یک اشتباه مدیریتی دیگر، قربانگاهی ساخته شود برای پیشکش کردن جان ۷۷ نفر از شهروندان پیش پای باران رحمتی که از آسمان نازل می‌شود.

شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۹ اگر این جریان افراطی مهــــــار نشود... روزنامه جمهوری اسلامی - بعضی افراد به خود اجازه می‌دهند در همه‌ی زمینه‌ها تعیین تکلیف کنند؛ برای دستگاه قضائی، برای مراجع تقلید، برای نمایندگان مجلس، برای مسئولان رده‌های مختلف، برای مردم و برای هر کس که برخلاف نظر و اراده و خواست آنها حرفی بزند یا کاری انجام بدهد. بعضی رسانه‌ها هم که گوئی از نظارت قانونی معافند و مجوز دارند به هر کس که مایلند تهمت بزنند، اهانت کنند، نسبت دروغ بدهند و البته برای این کارهای خلاف به شکل‌های مختلف تشویق هم بشوند!

شنبه ۱۱ دی ۱۳۸۹ هیاهوسالارانی که به نام دین، همه را از دین رویگردان می‌کنند حسن فاتحی- تفاوت هیاهو با منطق اسلامی این است که یکی به نام دین مردم را ازدین داری رویگردان می نماید چون اعتقادی به تقوا و اخلاقیات ندارد و دیگری نیز خلوص درنیت و رفتار را دنبال می نماید به شکلی که تربیت شده مدل مدیریتی هیاهو فرصت طلب زبان باز بار می آید ولی تربیت شده منطق اسلامی ایثارگر و متواضع بزرگ می شود.

سه شنبه ۷ دی ۱۳۸۹ پاسخ حنیف مزروعی به دروغ پردازی سایت‌‌های الف و تابناک نوروز

یکشنبه ۵ دی ۱۳۸۹ فاجعه بم و روزي که از تقويم ملي حذف شد خراسان - حميدرضا ناسخ

چهارشنبه ۱ دی ۱۳۸۹ بازخوانی پرونده ضیاءالدین و عاطفه نبوی: ۱۸ ماه حبس بدون مرخصی کلمه