به روز شده: ۰۹:۵۴ تهران - شنبه ۴ آبان ۱۳۹۲

تذکر 37 نماینده اقتصاددان به روحانی

امروز: 37 نماینده اقتصاد دان مجلس اعم از طیف های مختلف اصولگرایان و اصلاح طلبان به رئیس جمهور درباره بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی تذکر دادند.

به گزارش انصاف نیوز به نقل از مهر، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه از سوی هیئت ‌رئیسه مجلس قرائت شد که به شرح زیر است:


*تذکر به معاون گردشگری:
آریایی‌نژاد و سلطانی نمایندگان ملایر و رزن به رئیس ‌جمهور در خصوص ضرورت مقابله با سخنان غیرمسئولانه معاون گردشگری رئیس‌ جمهور در تبلیغ غیرمستقیم دخانیات تذکر دادند.


*تذکر به وزیر جهاد و کشاورزی:
بذر‌پاش، شجاعی کیاسری، نوروزی، کولیوند و اکبریان نمایندگان تهران، ساری، علی‌آباد و کرج به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص گرانی اخیر کودهای شیمیایی برای کشاورزان و افزایش ناگهانی نرخ بیمه کشاورزی به میزان زیاد که آنها را دچار مشکلات فراوان کرده است، تذکر دادند.


**تذکر به وزیر راه و شهرسازی:
قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تأکید بر تسریع پروژه راه‌آهن ارومیه تذکر دادند.


*تذکر به معاون محیط زیست:
محجوب، قاضی‌پور و فرهنگی نمایندگان تهران، ارومیه و تبریز به رئیس‌ جمهور در خصوص تسریع در عملیاتی کردن احیای نجات دریاچه ارومیه تذکر دادند.


*تذکر به وزیر نیرو :
جدگال نماینده چابهار به وزیر کشور در خصوص تسریع در برقرار کردن سهمیه سوخت تعدادی از مینی‌بوس‌داران مسافرکش شهرستان چابهار و به وزیر نیرو در خصوص تسریع در کاهش قیمت فروش امتیاز برق خانگی تذکر داد.


*تذکر به وزیر دادگستری:
نعمتی نماینده بهشهر به وزیر دادگستری در خصوص تسریع در ساخت ندامتگاه بهشهر تذکر داد.


*تذکر به رییس جمهور و وزیر اقتصاد:
اسماعیل‌نیا، هاشمی، ذوالانوار، مقتدایی، عباس‌پور، امامی، جمیری، سقایی، هروی، قاضی‌پور، جلیلی، عزیزی، قادری، میرکاظمی، هاشمی، ابوترابی، تاجگردون، نادران، تابش، زمانیان، حاجی، قوامی، رحمانی، یوسفیان ملا، امیرآبادی، دوگانی، اسداللهی، رهبری، املشی، عبدالله‌زاده، عبداللهی، پورابراهیمی، امیرمحمدی، کریمی، صادقی، فرهنگی و دهقانی به رئیس‌ جمهور و وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص بخشنامه غیرقانونی و غیرعملیاتی سازمان امور مالیاتی در جلوگیری و ایجاد مانع برای برخورداری از معافیت مالیاتی برای صادر‌کنندگان و وارد‌کنندگان برای ارائه ارز حاصل از صادرات و منوط کردن آن به ارائه ارز حاصل از صادرات به سیستم بانکی یا اتاق مبادله ارزی تذکر دادند.


*تذکر به رییس جمهور در مورد معاونت های پارلمانی:
مقتدایی، بیگی و دامادی نمایندگان اصفهان، میاندوآب و ساری به رئیس ‌جمهور در خصوص ضرورت تذکر به معاون پارلمانی وزارتخانه‌ها برای حضور مستمر و حدالامکان تمام‌ وقت در جلسات صحن علنی مجلس تذکر دادند.


*تذکر به وزیر نیرو:
مقتدایی و موسوی لارگانی نمایندگان اصفهان و فلاورجان به وزیر نیرو در خصوص ضرورت بازگرداندن قیمت حق انشعاب و بهای برق مصرفی به قیمت‌های قبل تذکر دادند.


*تذکر به رییس جمهور در مورد رییس سازمان گردشگری:
رحماندوست، امیر‌آبادی، رستمیان، مرندی، پزشکیان، آذین، رضایی، حسینیان، موسوی، نظری مهر، قربانی، هاشم زهی، صادقی، محمد صادقی، آریایی‌نژاد و عالی، میر‌گلوبیات، طبیب‌زاده و رهبر به رئیس‌ جمهور در خصوص ضرورت مقابله با سخنان غیرمسئولانه معاون گردشگری رئیس‌ جمهور در تبلیغ مستقیم دخانیات که سبب ترویج این ماده فاسد می‌شود و رعایت مواد 3 و 10 قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات مصوب 15/6/85 مجلس تذکر دادند.


*تذکر به وزیر صنعت و معدن و تجارت:
بهمنی نماینده سراب به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص توزیع صحیح نهاده‌های دامی به گروه‌های هدف تذکر داد.


*تذکر به وزیر راه و شهرسازی:
برومندی نماینده مرودشت به وزیر راه و شهرسازی در خصوص عدم اجرای پروژه راهسازی محور ارسنجان ـ خرامه و تعطیلی پروژه در اجرای پروژه راهسازی و چهار بانده شدن محور مرودشت ـ دورودزن تذکر داد.


*تذکر به وزیر راه و شهرسازی:
رجبی نماینده مینو‌دشت به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در برقراری پرواز فرودگاه کلاله و تسریع در اجرای پروژه آسفالت راه‌های روستایی شهرستان مراغه، تذکر داد.


*تذکر به وزیر کشور:
احمدی لاشکی نماینده نوشهر به وزیر کشور در خصوص علت سهل‌انگاری در مصوبه اجرایی شدن بخش جدید سیسنگان نوشهر و کجور شرقی تذکر داد.


*تذکر به وزیر شهرسازی و وزیر بهداشت:
نوروزی نماینده علی‌آباد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص عدم اقدام جدی در ورودی و خروجی کمربند فاضل‌آباد در علی‌آباد کتول و به وزیر بهداشت در خصوص مشکل نبود پزشک متخصص مغز و اعصاب و ارتوپد در بیمارستان بقیة‌الله‌الاعظم شهرستان علی‌آباد کتول تذکر داد.


*تذکر به وزیر نیرو و وزیر صنعت و معدن و تجارت:
نگهبان سلامی نماینده خواف به وزیر نیرو در خصوص نبود و کمبود آب آشامیدنی سالم در برخی از شهرها به ویژه روستاهای حوزه انتخابیه و به وزیر صنعت معدن و تجارت در خصوص عدم به کارگیری نیروهای بومی در مجتمع سنگ‌آهن سنگان و تخلفات گسترده شهرک‌های پلاستری در میزان برداشت و تعرض به املاک همشهریان سنگانی و معادن دولتی تذکر داد.


*تذکر به وزیر بهداشت:
کوچکی‌نژاد نماینده رشت به وزیر بهداشت در خصوص فضای نامناسب مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت روستایی و به وزیر نیرو در خصوص عدم توجه به آبرسانی به روستاهای شهرستان رشت تذکر داد.


*تذکر به رییس جمهور و معاون محیط زیست و وزیر نیرو و وزیر راه و شهرسازی و بهداشت و استاندار گیلان و وزیر جهاد کشاورزی و وزیر نفت:
ندیمی نماینده لاهیجان به رئیس‌ جمهور در خصوص توجه به تالاب بین‌المللی امیر کلاله لاهیجان، به وزیر نیرو در خصوص تسریع در رسوب‌زدایی سد منجیل برای آب استان گیلان، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تأمین اعتبار ساخت راه سیاهکل ـ سراوان بر حسب ضرورت کاهش بار ترافیک، به وزرای راه و شهرسازی و بهداشت در خصوص پیگیری اتمام پروژه بیمارستان لاهیجان بر حسب ضرورت نیاز مردم و مسافران، به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص پیگیری و نتیجه بخش اتمام پروژه مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان، به وزیر نیرو در خصوص تسریع در حل مشکلات ساخت سد دیلمان بر حسب مشکلات عمومی آب آشامیدنی، صنعتی و زراعی، به وزیر کشور در خصوص تذکر به استانداری گیلان برای جلوگیری از مداخلات غیرقانونی بخشدار مرکزی لاهیجان در امور شوراها، به وزیر جهاد کشاروزی در خصوص رسیدگی به وضعیت مدیران ناکارآمد ضعیف و فاقد مقبولیت اجتماعی، پیگیری علل کاهش تولیدات کشاورزی از جمله چای، زیتون، ابریشم و برنج در گیلان، پیگیری رفع مشکلات طرح تجهیز و یکپارچه‌سازی اراضی کشاورزی، به رئیس ‌جمهور در خصوص جلوگیری از حاشیه‌سازی غیرضرور برخی از معاونان و مسئولان و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص صدور دستورات لازم برای حل مشکلات طرح‌های هادی توسط بنیاد مسکن، به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی به روستاهای لاهیجان، بخش رودبند و روستاهای پرجمعیت استان و تسریع در گازرسانی به دهستان‌های استان تذکر داد.


*تذکر به وزیر نیرو:
رستمیان و جلیل سرقلعه نمایندگان دامغان و لردگان به وزیر نیرو در خصوص افزایش چند برابری هزینه حق انشعاب برق شهری و روستایی تذکر دادند.


*نذکر به وزیر کشاورزی و امور اقتصادی:
رحمانی و محبی نمایندگان تاکستان و سنقر به وزرای کشاورزی و امور اقتصادی و دارایی در خصوص تسریع در پرداخت خسارات وارده از خشکسالی تگرگ و سرمازدگی به کشاورزان و باغات خسارت دیده و استمهال بدهی‌های آنها توسط بانک‌ها به مدت دو سال تذکر دادند./-----
انتهای پیام

ارسال به شبکه های اجتماعی و پست الکترونیکی

نظر شما

امروز در فیس بوک
در همین زمینه
 • گافهای عجیب و دروغ های آقای نماینده مجلس در رادیو گفتگو
 • بیانیه کنشگران ملی- مذهبی خارج از کشور: منافع ملت ایران در گرو موفقیت در مذاکرات هسته‌ای است
 • اراده اثبات «چیزی عوض نشده» در وزارت اطلاعات
 • روزنامه جمهوری اسلامی؛ مجلس هفتم پاسخگوی عملکرد خود خواهد بود؟
 • سخنگوی کمیته ایثارگران ستاد میرحسین موسوی: رفتارمجلسیان با کابینه ادامه خطای گذشته است
 • تذکر مجلس به روحانی در مورد انتقال آب کارون و خطرنابود شدن خوزستان
 • جزییات جلسه رای اعتماد مجلس به سه وزیر پیشنهادی/احتمال بررسی رای اعتماد در دو نوبت
 • واکنش بهمنی به اظهارات حسن روحانی: خزانه را پُر تحویل دولت یازدهم دادیم
 • عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: ۳۰ درصد یارانه بگیران حذف می شوند
 •  
  آخرین اخبار
 • واکنش وزارت خارجه انگلستان به برخورد با دختران میرحسین و رهنورد
 • نیاز متقابل ایران و انگلستان
 • رییس «کمیسیون اصل 90»: دختران میرحسین به «ناجا» شکایت کنند
 • علی لاریجانی یک مصوبه دیگر دولت احمدی‌نژاد را مغایر قانون اعلام کرد
 • شهادت 17 تن از مرزبانان کشور در درگیری با اشرار مسلح
 • یادآوری به برادر حسین: جلیلی در پنج سال یک قدم جلو نرفت
 • توضیح (توجیه) وزارت اطلاعات در باره حاشیه ملاقات دختران میرحسین
 • یک مداح سیاسی: آمریکا با یک ماچه راضی نمیشه/برید جلو ببینیم چه غلطی می‌کنید؟!
 • میلیاردر صهیونیستی آمریکایی: باید با انداختن بمب اتمی به ایران هشدار داد
 • راهبردهاي اصلاح‏ طلبان در دورة اعتدال
 • نرمش قهرمانانه یا خشونت‌ورزی کینه توزانه؟
 • اسماعیل احمدی‌مقدم٬ فرمانده پلیس: نظام در تربیت انواع سگ خودکفا شده است
 • سیدمحمد هاشمی: اگر ماموران به بدن کسی تعرض کنند عملی مجرمانه و قابل پیگیری است
 • تماس تلفنی سیدمحمد خاتمی با دختران میرحسین و رهنورد و دلجویی از آنان
 • واکنش محمدتقی کروبی به برخورد با دختران میرحسین و رهنورد
 • مهدی خزعلی: جناب آقای روحانی؛ اگر سکوت کنید، راه ما از هم جدا می شود
 • ابراز تاسف عبدالله نوری از هتک حرمت خانواده موسوی در تماس تلفنی با دختران میرحسین
 • عضو مجلس خبرگان رهبری: کسی حق ندارد به خانواده دلشکسته زندانیان اهانت کند
 • بهمن کشاورز: هر نوع تعرض بدنی و کتک زدن ملاقات‌کنندگان زندانیان غیرمجاز است
 • واکنش فرزند شهید همت به رفتار زندانبانان میرحسین
 •