به روز شده: ۰۷:۵۹ تهران - چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

ادامه بگم بگم های احمدی نژاد این بار در قم

امروز: محمود احمدی نژاد مجددا به مخالفین خود در حاکمیت هشدار داد که "حرف‌هایی هست که بعدا خواهم گفت"، و افزود: "آقایان پول ملت را زیر زمین کرده‌اند؛ البته به چند برابر قیمت و با اصرار و کسی هم سردرنیاورد که چه شد."

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد در آیین بهره‌برداری از سامانه انتقال آب از سرشاخه‌های دز به قم، با بیان اینکه "مردم قم جزو اولین موحدان زمین هستند و از ابتدا به پیامبر ایمان آوردند و پای مکتب پیامبر ایستادند و گرد وجود دختر پیامبر حلقه زدند و صدها سال در راه آرمان‌های پیامبر مجاهدت کردند"، گفت: "البته در حوادث اصلی سرنوشت‌ساز از جمله دفاع مقدس، انقلاب و امروز پیشگام بوده‌اند. "

وی با بیان اینکه "امروز انتظار داریم علما و مردم در قم پیشگام اندیشه اسلام ناب و رهایی بخشی بشریت از شر مستکبران و زمینه‌ساز حکومت جهانی باشند" گفت: "نگاه ملت‌ها به سمت ملت ایران است و دنبال الگو و راه جدید و نقطه اتکای جدید می‌گردند و به وضوح می‌بینیم که بیداری عظیم در عالم در حال تحقق است. "

احمدی‌نژاد با بیان اینکه "حرف‌هایی هست که بعدا اگر خدا عمری دهد خواهم گفت"، اظهار کرد: پول ملت را زیر زمین کرده‌اند؛ البته به چند برابر قیمت و با اصرار و کسی هم سردرنیاورد که چه شد. البته زیر زمین هم لازم داریم و هوا هم لازم داریم، اما چرا باید از طریق گرانتر این کار انجام شود؟

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه "اگر جمعیت سنی بالا رود، آن را نمی‌توان جبران کرد"، افزود: اگر جمعیت سنی بالا برود، دیگر نمی‌توانند مولد باشند پس تنها خرج می‌کنند و باید بیمه و بیکاری پرداخت شود. در نتیجه عده قلیلی کار می‌کنند و عده کثیری استفاده کننده می‌شوند و این موضوع به اقتصاد ضربه می‌زند و در نهایت موجب می‌شود که ملت عوض شوند و این برای ایران بد است چون ملت ایران یگانه است.

رییس‌دولت خطاب به مردم قم اظهار کرد: آب سالم آمد. مردم قم نگران افزایش جمعیت نباشند و من از طرف خدا قول می‌دهم که روزی‌تان می‌رسد، چراکه خود جمعیت، اقتدار ملی و قدرت می‌آورد و جوانان هستند که کشور را می‌سازند.

وی در ادامه به مردم قم سفارش کرد که ماموریت آرمانی خود را فراموش نکنند و افزود: وقتی یک آرمان به حکومت می‌رسد، کم‌کم میل به حکومت برای حکومت یا بهره‌برداری از حکومت یا میل به سکون بیشتر می‌شود، پس فکر نکنید که ما استثناء هستیم. چون انقلاب و پیامبر هم استثناء بود و این تمایلات وقتی که پیامبر در بستر بیماری بود، خود را نشان داد.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه امروز شرایط جهان در حال دگرگونی است، گفت: کسی تصور نکند که اگر انجام مسئولیت خود کوتاهی کرد، خدا معطل ما می‌ماند، چون برای خدا کاری ندارد که قوم دیگری را جایگزین کند و پرچم را دست او بدهد. البته این توصیه من به شما به عنوان کسی است که آخر خط انقلاب هستم و خود را در کاروان انقلاب جزو نفرات آخر می‌دانم.

وی در ادامه به بیان خاطره‌ای از جلسه‌ای که با متفکران آمریکایی داشت پرداخت و یادآور شد: این متفکران درباره ایران می‌نویسند و در این جلسه از من پرسیدند شما که اسلام را حاکم کرده‌اید؟ من آن حرف را قطع کردم و گفتم ما چنین ادعایی نداریم بلکه ما می‌خواهیم اسلام را حاکم کنیم و می‌خواهیم اسلامی بشویم. چون اگر حقیقت اسلام در یک نقطه عالم حاکم شود، عطر آن جهان را سرمست می‌کند. پس حساب و کتاب ما را به حساب اسلام نگذارید.

رییس‌ دولت با بیان اینکه "نباید در مورد برخی خبرها در رابطه با اجحاف‌های بزرگ بی‌تفاوت شویم"، گفت: گاهی جوری تصمیم می‌گیریم که مملکت فقط تهران است. اما باید بدانیم 400 تا 500 شهرستان جزو مملکت جمهوری اسلامی هستند که باید همه آباد شوند چون همه حق دارند و در کشور شریک هستند. پس اگر مراقب نباشیم، تضمینی وجود ندارد و ممکن است 40 سال بعد چشمانمان را باز کنیم و خدای ناکرده ببینیم که به جای حکومت اسلامی، عباسیان و امویان نشسته‌اند. پس فکر نکنیم که ما ضمانت‌شده هستیم.

وی گفت: در سفرهایی که به ونزوئلا برای شرکت در مراسم تشییع‌جنازه چاوز و شرکت در مراسم تحلیف رییس‌جمهور جدید داشتم، شاهد آمریکای لاتینی بودم که تا 20 سال پیش کسی آن را نمی‌شناخت و 20 سال زیر سلطه غربی‌ها بود و وزیر خارجه آمریکا مصاحبه کرده بود و گفت که آمریکای لاتین حیاط خلوت ماست و ما انتخابات آنجا را قبول نداریم.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه "مردم ونزوئلا بارها قیام کرده‌اند تا نوبت به چاوز مومن و انقلابی رسید"، ادعا کرد: چاوز در تمام سخنرانی‌هایش اسم امام را می‌آورد و می‌گفت راه ما راه امام است. او می‌گفت هرچه جمهوری اسلامی بگوید، قبول دارم و سوال ندارم. به طور مثال در ماجرای غزه به او زنگ زدم و گفتم باید کاری کرد و پس از اتمام آن گفت‌وگو، با وزارت خارجه کشورش تماس گرفت و گفت که سفیر صهیونیست‌ها را بیرون بیندازند.

وی برخی حرف‌ها و خبرها پس از مرگ چاوز را جوسازی خواند و گفت: تلاش دارند شخصیت چاوز را خراب کنند و لازم بود که ما برویم و گفته می‌شود حرف‌هایمان ذهنیت‌ها را جهت داد. وقتی که همراه چاوز به زیارت امام رضا رفتیم، خبرنگاران را جمع کرد و یک ربع راجع به امام زمان صحبت کرد.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه "در آمریکای لاتین صدها شبکه تلویزیونی و رادیویی وجود دارد و اکثر آنها دست مستکبران و صهیونیست‌هاست"، تصریح کرد: چاوز یک تنه در برابر اینها ایستاد و 15 کشور را در خط انقلاب آورد و به جمهوری اسلامی وصل کرد.

احمدی نژاد با اشاره به مراسم تشییع جنازه چاوز اظهار کرد: در تشییع جنازه چاوز مردم به صورت میلیونی شرکت کرده بودند و ده‌ها کیلومتر صف کشیدند تا با جنازه‌اش خداحافظی کنند و جمعیت طوری حضور داشتند که مثل راهپیمایی‌های عظیم ایران بود و در بین این جمعیت 54 هیات و 32 رییس دولت حضور داشتند. در این مراسم همه به ما تسلیت می‌گفتند و می‌گفتند آقای چاوز ما را با شما و انقلاب ایران آشنا کرده است و امروز حضور شما ما را محکم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه "در مراسم تشییع جنازه چاوز در صف مردم ایستاده بودم و مردم فریاد «ویوا ایران» یعنی زنده باد ایران را سر می‌دادند"، به شوخی گفت: البته «ویوا احمدی‌نژاد» هم زیاد می‌گفتند.

احمدی‌نژاد در ادامه به شوخی گفت: البته در این مراسم، برای ما سوالات شرعی هم پیش می‌آمد که به بعدا می‌پرسیم. چون وقتی سوال شرعی پیش می‌آید، باید بپرسیم تا بدانیم.
احمدی‌نژاد در پایان خطاب به حاضران این پرسش را مطرح کرد که "چه کسی باید اندیشه مهدوی را در تراز اندیشه امروز بشر تبیین کند، غیر از قم؟"-----
انتهای پیام

ارسال به شبکه های اجتماعی و پست الکترونیکی

نظر شما

امروز در فیس بوک
در همین زمینه
 • ادامه بگم بگم های احمدی نژاد: گوشه پرونده تان را بالا بزنم دیگر جایی ندارید
 • چهارمین نامه دکتر شاهین دادخواه: وزارت اطلاعات زیر نظر احمدی نژاد به یک ماشین سرکوب تمام عیار مانند سازمان اس اس هیتلر است
 • احمدی نژاد: احمدی نژاد: می خواهند سیاست را انحصاری کنند/ برای شورای نگهبان هم نسخه می پیچند
 • معاون اول احمدی نژاد: تحریم کنندگان ایران ذلیل و چادر به سر شده اند
 • همکار سعید امامی از احمدی نژاد اعلام برائت کرد
 • تشنج در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه
 • چرخش اصولگرایان از تشبیه احمدی‌نژاد به رجایی تا اعلام برائت
 • سید رضا اکرمی: احمدی‌نژاد برای ریاست جمهوری خود نگاه ۲۰ ساله دارد
 • باز هم هدیه دولت به سپاه: واگذاری ساخت بخش دیگری از آزاد راه تهران - شمال
 •  
  آخرین اخبار
 • همسر سعید عابدینی، کشيش ايرانی- آمريکايی: ایشان در زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند
 • مصطفی تاجزاده: انتخابات پیش رو آزمون راستی آزمایی جناح حاکم و رهبر جمهوری اسلامی است
 • حبس ۱۸ ماهه حمید رسایی به ۱۰۰ هزار تومان جزای نقدی تبدیل شد
 • فیروزآبادی: نیروهای مسلح برای مقابله با فتنه های احتمالی در انتخابات آمادگی کامل دارند
 • اعتصاب بزرگ کارگران کارخانه نورد لوله صفا و توقف تولید
 • حضور رسمی فرزند مصباح یزدی در عرصه سیاست
 • با دستور دولت نرخ بلیت هواپیما آزاد شد
 • مادر ژیلا بنی یعقوب: گفتند وزارت اطلاعات مخالف مرخصی است
 • معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح: سپاه یک سازمان صرفا نظامی نیست
 • بر خلاف وعده های متعدد احمدی نژاد؛ مطالبات چایکاران هنوز پرداخت نشده است
 • اعتصاب و تحصن آهن فروشان تهرانی به مالیات بر ارزش افزوده؛ تعطیلی بازار
 • شیرین عبادی در گزارش ماه فروردین 1392: دستگاه قضایی و سازمان زندان ها مسئول جان زندانیان هستند/اشاره به اعتصاب غذای مهدی خزعلی
 • رضا شهابی، فعال سندیکایی زندانی: روز جهانی کارگر را متحد جشن بگیرید
 • واردات خون های خطرناک وغیراستاندارد به کشور
 • محاکمه سه نماینده مجلس دخیل در پرونده اختلاس بزرگ؛ به زودی
 • وزیر خارجه بریتانیا: به جای تشدید تحریم ایران باید تحریم های فعلی را به خوبی به اجرا گذاشت
 • کارگران کارخانه «فارسیت» در فرمانداری دورود تحصن کردند‎
 • افشای پشت پرده قاچاق خودرو های لوکس
 • انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران به اعلام تعطیلی دانشگاهها در زمان انتخابات اعتراض کرد
 • وزیر دفاع آمریکا: ایران به یک اندازه برای آمریکا و اسرائیل تهدید به شمار می‌آید/تصمیم حمله به عهده اسرائیل است
 •