به روز شده: ۰۵:۲۹ تهران - یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۱

آقای بادامچیان! حاکمانی خائن اند که عرضه اداره یک نانوایی را هم ندارند

امروز: در حالی که بادامچیان تلاش دارد سعید مرتضوی را فردی انقلابی برای نظام معرفی کند و تخلفات قوای مقننه و مجریه را که از نظر رهبری خیانت توصیف شده، توجیه نماید، مدعی می شود که میرحسین موسوی خائن به تمام معناست!

او که طی سه سال گذشته تاکنون بارها نسبت به نخست وزیر هشت سال دفاع مقدس تهمت زده و توهین کرده، مدعی شده است: کروبی تمایل دارد که بازگردد، اما میر‌حسین بر نمی‌گردد چرا که او یک خائن به تمام معنا ست که استکبار از ابتدای انقلاب وی را برای چنین روزهایی در آب نمک خوابانده بود.

عضو هیات موتلفه مدعی شده است که چون موسوی از مواضع خود باز نمی گردد و به نظامی که در اثر بی درایتی و سو مدیریت آقایان به شرکت سهامی تبدیل شده تمکین نمی کند، خائن است! او اشاره ای به خیانت های که طی سال های گذشته در آرمان های انقلاب و امام شده ندارد و نمی گوید که چگونه همه ارزش های انقلاب و شهدا در پای مدیریت هیاتی و غیرکارشناسانه آنان ذبح شده است.

بادامچیان پیش از این نیز بارها در مورد نخست وزیر محبوب امام گفته بود: استکبار توانست میرحسین موسوی را با چهره نخست‌وزیری امام مطرح کند، ما از ابتدا در باطن این فرد مشکوک بودیم تا زمانی که چهره واقعی آن معلوم شد و این زمان ۲۰ سال به طول انجامید!

این عضو موتلفه در مورد چگونگی شکش توضیحی نمی دهد و در خصوص عتابی که امام نسبت به او و سایر هفمکرانش در گروه ۹۹ نفری کردند هم اشاره ای نمی کند و نمی گوید که آخرین نخست وزیر جمهوری اسلامی، همان کسی است که وقتی گروه نود و نه نفره تان، از بزرگ و کوچک با کارشکنی مانع از انجام وظایف این سیاستمدار مردمی می شدید، تنها امام بود که به مددش آمد و او را بهترین کسی خواند که می تواند، کشتی توفان زده کشور را اداره کند.

آقای بادامچیان! این شما بودید که حتی امام را هم تاب نمی آوردید و بیست سال در انتظار بودید تا انتقام ازاین شاگرد خلف مکتب خمینی را در غیاب امامش بگیرید و به جرم حق گویی و دفاع از آرمان های امام و انقلاب به حصر بکشانیدش و از اولیه ترین حقوق شهروندی محرومش کنید و اینک در سالگرد انقلاب اسلامی به جای تقدیر از یکی از معماران این انقلاب به اتهام زنی مشغول می شوید.

میرحسین موسوی که امثال بادامچیان خائن به ملت می خوانند همان کسی است که امام خمینی در طول هشت سال نخست وزیری نه تنها عملکرد او را بارها مورد تقدیر و ستایش قرار داد، بلکه صراحتا به ایشان گفته بود: جناب آقای موسوی! آنان که در مقابل شما ایستاده اند توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارند.

تقدیر از میرحسین موسوی تنها به امام ختم نمی شد. در زمانی که عده ای تلاش داشتند تا جهره میرحسین موسوی را تخریب کنند، آیت‌الله خامنه‌ای رئیس‌جمهور وقت در واکنشی صریح اعلام کرد که راجع به آقای موسوی به قول آن گوینده راستگو که گفت «ما کنت احسب ان یعیر مثل ذات الاجمل» درباره همه خیال می‌کردیم انتقاد بشود، درباره مهندس موسوی من واقعاً تصور نمی‌کردم کسی زبان به انتقاد از ایشان باز کند. اولاً بنده ایشان را خیلی خوب می‌شناسم، از همه کسانی که نسبت به ایشان تعریف کرده‌اند یا انتقاد کرده‌اند بنده ایشان را بیشتر و بهتر و با مدت زمان بیشتری می‌شناسم. من ایشان را می‌شناسم، من از ذهنیت ایشان مطلعم و من شهادت می‌دهم امروز و روز قیامت که تمام این ادعاها دروغ است

امام در مقاطع مختلف از خدمات و عملکرد میرحسین در طول جنگ تقدیر و ستایش کرده بود و حتی بعد از اتمام جنگ و قبول قطعنامه نیز بنیانگذار جمهوری اسلامی خطاب به میرحسین نوشته بود: من همچون گذشته شما را فردی لایق و دلسوز برای انقلاب اسلامی می دانم و زحمات شمارا در دوران جنگ و تجهیز سپاهیان اسلام فراموش نمی کنم و الان نیز شما را تایید وحمایت می کنم.

اما اختلاف حزب موتلفه با میرحسین موسوی ریشه در زمانی دارد که این نخست وزیر محبوب و مردمی در زمان جنگ اجازه نمی داد اقتصاد کشور به دست عده ای حجره دار بیفتد و معیشت مردم با مشکل رو به رو شود. همان حجره دارانی که در زمان وزارت بازرگانی یکی از هم هیاتی های آقای بادامچیان به جای کارشناس و متخصص امور بازرگانی به وزارت خانه برده بودند. بطوری که گلایه و شکایت میرحسین، نخست وزیر محبوب امام را به همراه داشت. حال که مهندس را به حبس خانگی کردهاند، با خیال راحت همان حجره ای ها را به جای متخصص امور جا زده اند و مملکت را به قهقرا می برند و به جای سپردن اقتصاد به دست مردم که روزی ادعای آن را داشتند، نان از سفره مردم بریده اند.

این گروه که طی هشت سال گذشته با حمایت های بی دریغ و کور خود از احمدی نژاد اقتصاد کشور را به بحران کشانده و همه زیر ساختهای صنعت و تولید را تخریب کرده اند و بالاترین آمار را در اختلاس و فساد مالی در تاریخ کشور به جا گذاشته اند، به جای توبه به پیشگاه ملت، به میرحسین موسوی که بعلت ظلم مضاعف آقایان در حصر خانگی است و نمی تواند از خود دفاع کند، اتهام هم می زنند و از او می خواهند که بازگردد به جایی که آنها ایستاده اند!

آقای بادامچیان! شما همان کسی هستید که در بحبوبه جنگ در زمانی که میرحسین موسوی به کمک کارشناسان و اقتصاددانان مردمی در تلاش بود که با توجه به فشارهای ناشی از تحریم ها و کمبود بودجه حداقل معیشت مردم را با کنترل دولتی تامین کند، بارها چوب لای چرخ دولت جوان و مردمی اش می گذاشتید تا جایی که حتی به دفتر هاشمی رفسنجانی رفته و از او خواسته بودید که دولت را تغییر دهد تا شاید این آقایان به منافع خود دست یابند.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که پیشتر معاون سیاسی قوه قضائیه بود بدون اینکه به سابقه خود در تخریب قوه قضاییه تصفیه گسترده ای قضات و دادیاران اشاره کند، به دفاع از متهم جنایت کهریزک هم می پردازد و مدعی می شود که مرتضوی زحمات بسیاری برای انقلاب کشیده و اگر چه افرادی مانند آقای روح‌الامینی در مورد وی حساسیت دارند، اما دعوای مجلس و رئیس دولت بر سر ریاست مرتضوی بر تامین اجتماعی ربطی به سوابق مرتضوی ندارد!

سعید مرتضوی همان کسی است که بعد از تخلفی که در شهر بابک داشت شبانه به قم آمد و توسط اسدالله بادامچیان در سن ۲۷ سالگی به ریاست شعبه ۹ دادگاه عمومی تهران منصوب شد بدون اینکه دانش و تجربه این کار را داشته باشد و خسارات هایی به کشور وارد کرد که تا امروز شاهد هزینه های آن هستیم.

سعید مرتضوی تنها یکی از مردانی است که می تواند نماد فساد و تقلب و تخلف در حکومت یک دستی باشد که دوستان آقای بادامچیان تحویل داده اند، کسی که در سابقه خود در مقام قضا و دادستانی نسبت به "معاونت در قتل" ، "نقض حقوق شهروندی" و "هتک حیثیت ناجا" تفهیم اتهام شده و پرونده کهریزک هنوز مفتوح است. و سعید مرتضوی تنها مشتی از نمونه خرواری است که دستاورد مدیریتی امثال بادامچیان و دوستانش است.

اما مهندس میرحسین موسوی کیست؟ او شخصیتی است که طی سه سال گذشته همه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی تان بسیج شده تا شاید بتوانند یک تخلف و یا یک عمل غیرقانونی از او پیدا کند تا شاید دلیل محکمه پسندی نه برای افکار عمومی که برای توجیه و اقناع هواداران خود بیابد اما موفق نشده و نمی شوند ولی شماامروز در زمانی که خیانت خائنان در همه عرصه خود نموده است، بی هیچ سندی او را که حتی مخالفانش به امانتداری و حسن مدیریت می شناسند، خائن می نامید؟!

میرحسین موسوی همان کسی است که پس از سال ها خدمت صادقانه در زمانی که هر کسی از این نمد قدرت کلاهی برای خود و خانواده اش می ساخت، ساختمان نخست وزیری را ترک کرد و سال هاست ساکن خانه ای است در بن بستی که آن را هم تاب نیاورده اید.

در حالی که فامیل سالاری کشور را با بحران های جدی رو به رو کرده و دامنه فساد مالی از پدران به پسران و دامادها و برادرها رسیده است، میرحسین موسوی و خانواده اش مصداق بارز پاک دستی و ساده زیستی در نظامی هستند که بسیاری از کسان، حتی در مقام یک مدیرکل ساده هم برای سال ها بار خود و خاندانش را بسته اند.

آقای بادامچیان و همراهانش باید بدانند میرحسین موسوی همان کسی است که آمد کشور را از مصیبتی که به آن گرفتار شده بود با درایت و حسن مدیریت خود نجات دهد. همان کشوری که بواسطه بصیرت امثال بادامچیان و هم حجره ای هایش، در چمبره گروه معدودی از انحصارطلبان گرفتار آمده که با " زر" و " زور " پای بر گلوی شهروندان گذاشته اند. او که در خشت خام می دید نتیجه بی قانونی ها استبداد و خودکامگی است آمده بود تا کشتی انقلاب را به ساحل نجات برساند. تا بگوید که این مردم شایستگی حکومتی بهتر را دارند.

آقای بادامچیان امروز به گفته آیت الله خامنه ای " خائن " به مملکت سران سه قوه کشور هستند که به رغم همه توصیه های رهبری باز دست از برخوردهای " چاله میدانی " و " شارلاتان بازی سیاسی" بر نمی دارند نه میرحسین موسوی که ادب و متانتش زبانزد خاص و عام است و به رغم همه توهین ها و ظلم های شما و دوستانتان به خاطر " نظامی" که ثمره خون شهیدان و مجاهدت مجاهدان است، سکوت می کند و لب نمی گشاید تا شاید از بخشی از " خیانت " های شما در بحبوحه جنگ و خونی که به دل امام کردید، را افشا کند.

در سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی برای یادآوری آقای بادامچیان و سایر ۹۹ نفر باید یا آوری که امام در تقدیر از میرحسین موسوی در مقابل همه دسیسه های شما و دوستانتان بیان داشت " آقای مهندس موسوی را شخصی متدین و متعهد و در وضع بسیار پیچیده کشور ، دولت ایشان را موفق می دانم."

و این روزها که بازار آشفته قیمت ها و مدیریت بی سامان دولت و بی کفایتی حاکمیت برای همه عیان شده، کمتر کسی است که به خاطر نیاورد جمله معروف امام را درباره جریان ضد مهندس موسوی و همسو با حاکمان فعلی کشور که می گفت آنها حتی عرضه اداره یک نانوایی را هم ندارند و کشور را با بالاترین درآمد ارزی در گرداب بحران ها گرفتار کرده اند.

آقای بادامچیان! بنظر می رسد با بیش از نیم قرن تجربه در عرصه سیاست هنوز بازی در میدان سیاسی کشور را نیاموخته اید و به رغمی که شاهد دومینوی حذف طی سه دهه گذشته بوده اید، نمی توانید افق پیش روی خود را ارزیابی کنید که شما و سایر مردان سپید موی حزب موتلفه در سراشیبی حذف هستید و آن طور که یار غارتان عسگراولادی گفته است مرگ بر سر شما سایه گسترده است و بهتر است به جای اتهام زنی در هشتمین دهه خود زندگی خود برای آخرت اندکی توشه جمع کنید. برای همان روزی که همه چیز بر دایره خواهد ریخت و شما را یاوری و کمک کننده ای نیست....

یوم تبلی السرائرفما له من قوة و لا ناصر-----
انتهای پیام

ارسال به شبکه های اجتماعی و پست الکترونیکی

نظر شما

امروز در فیس بوک
در همین زمینه
 • واکنش محمدنبی حبیبی به اظهارات محمد خاتمی مبنی بر نقد رهبری
 • بادامچیان: خاتمی برای حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات به رهبری نامه نوشته‌ است
 • بادامچیان: حرمت افرادی که منتخب ولی امر هستند رعایت شود
 • واکنش دبیرکل موتلفه به سخنان احمدی‌نژاد
 • حسن غفوری‌فرد٬ عضو حزب موتلفه: کسانی که به خاتمی تهمت​ها زده​اند چطور می​خواهند پاسخ خدا را بدهند
 • عسگر اولادی: تظاهرات دیروز بازاریان علیه روش ناپسندی که به هر بهانه‌ای رونق کسب و کار را از بین برده است باید مورد توجه قرار بگیرد
 • بادامچیان:عبدالله نوری چه هست که به نظام فشار بیاورد/ خاتمی نه رهبر اصلاح‌طلبان تندروست، نه معتدلین
 • بادامچیان: معتقدم اصلاحات رفته و مرده است
 • بادامچیان: نشریات اصلاح طلب و غیر اصلاح طلب امواج تهاجم فرهنگی اند
 •  
  آخرین اخبار
 • واکنش محمدرضا عارف به بازداشت روزنامه نگاران
 • صالح نیکبخت: دلیلی برای نگه داشتن روزنامه نگاران در بازداشت وجود ندارد
 • انتقاد همسر شهید رجایی از بازداشت فله ای روزنامه نگاران
 • از فتح الفتوح کلمبیا تا بی محلی قاهره، محمود همان محمود است، اما...
 • بازرسی دفتر کار سعید مرتضوی توسط دادستانی
 • اولین اظهار نظر رسمی جان کری درباره برنامه هسته ای ایران: همه گزینه ها همچنان روی میز است، ایران باید انتخاب کند
 • وزیر اطلاعات دولت هاشمی: قطعا کاندیدای انتخابات میشوم
 • اعتراض اتحادیه روزنامه‌نگاران بریتانیا به بازداشت روزنامه‌نگاران ایرانی
 • یکی از مقامات سپاه: 2000 موشک بالستیک آماده ی پرواز داریم
 • رحیم صفوی: اگر خطری متوجه نظام شود، برای شکستن توطئه دشمنان به میدان می آییم
 • احضار هشت نفر به دادستانی در پی انتشار فیلم فاضل لاریجانی؛ سعید مرتضوی مسئولیت ضبط فیلم را بعهده گرفت
 • جان کری در واکنش به سخنان آیت الله خامنه ای: ایران در مذاکرات جدی باشد، پاسخ مناسب دریافت خواهدکرد
 • نگرانی سایت اصولگرا از دستاورد سفر احمدی نژاد به مصر: احتمال سرازیر شدن اعضای القاعده مصر به ایران به نام تاجر!
 • افزایش بدهی بدهی بنزینی ایرلاین‌ها
 • گزيده سرمقاله‌ روزنامه‌های صبح امروز
 • آمریکا گزارش داد: کم شدن ۵۳ درصدی دسترسی ایران به سرمایه جهانی درسال گذشته
 • باز هم هوای تهران در آستانه ناسالمی قرار گرفت
 • بانک مرکزی خبر داد: پیش فروش سکه آغاز میشود
 • احمدی نژاد قانون جدید انتخابات را ابلاغ کرد
 • نماینده مجلس: تحریم‎ها هیچ زمانی اینگونه شدید نبودند / ۸ ماه است که یک دلار هم نمی توانیم منتقل کنیم
 •