به روز شده: ۱۰:۲۷ تهران - شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۱

شاگرد مصباح یزدی: کسانی که دائم امام امام می‌کنند، دروغ می‌گویند و نباید به آن ها اعتماد کرد

امروز: شاگرد مصباح یزدی که چندی پیش با شهید دزدی می خواست وانمود کند که کشته شدگان اعتراضات مردمی بسیجی بوده اند، اینک به دفاع از ستار بهشتی برخاسته است.

او و استادش که نقشی در شکل گیری انقلاب اسلامی نداشتند اینک از پیاده شدن تعداد بیشتری از قطار انقلاب سخن می گوید و مدعی است که کسانی که دائم امام امام می‌کنند، دروغ می‌گویند و نباید به آن ها اعتماد کرد.

شاگردان مصباح یزدی در دور تازه تخریب شخصیت های انقلابی کشور اتهام زنی به نزدیکان امام را پیش گرفته اند. روز گذشته نیز روانبخش با جعل تاریخ ادعاهایی در مورد هاشمی رفسنجانی مطرح کرده بود.

رسایی که در جریان اعتراضات مردمی نقش برجسته ای در برهم زدن آرامش کشور داشت، اینک در دفاع از متهم جنایت کهریزک می گوید: می گویند آقای مرتضوی در جریان زندان کهریزک مقصر است؛ اگر آن جا مرتضوی مقصر است و یقه او را می گیرید، چرا در قضیه ستار بهشتی که او هم کشته شد، کسی یقه دادستان فعلی تهران را نمی گیرد؟

به گزارش ایلنا حمید رسایی، در مراسم گرامیداشت دهه فجر در مسجد اهل بیت(ع) قم، در خصوص ریاست سعید مرتضوی بر سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: چند وقت گذشت تا این که قصه آقای مرتضوی پیش آمد و دولت هم اصرار داشت که او بماند؛ هر دو طرف مجلس و دولت لجاجت کردند تا این که نمایندگان مجلس گفتند وزیر کار را استیضاح می کنیم، اما به نظر من اولین کسانی که در روز یکشنبه خیانت کردند، استیضاح کنندگان بودند!

رسایی گفت: می گویند آقای مرتضوی در جریان کهریزک مقصر است؛ اگر آن جا مرتضوی مقصر است و یقه او را می گیرید، چرا در قضیه ستار بهشتی که او هم کشته شد، کسی یقه دادستان فعلی تهران را نمی گیرد؟

وی با بیان این که در روز استیضاح وزیر کار و مباحث پیش آمده در صحن علنی مجلس، عده ای مردودین فتنه بداخلاقی کردند که باید توبه کنند، گفت: ابتدا استیضاح کنندگان وزیر کار و در درجه بعد احمدی نژاد در این مسئله مقصر هستند.

مدیر کل اسبق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، گفت: اگر آقای احمدی نژاد آن گارد را نمی گرفت و آن کار را نمی کرد، آقای شیخ الاسلام مجددا برای وزارت کار رأی می آورد، اما از صبح روز یک شنبه می گفت، شیخ الاسلام را آورده ام قربانی کنم.

وی افزود: اگر آقای احمدی نژاد آن کار را نمی کرد، نمایندگان یا دوباره به شیخ الاسلامی برای وزارت کار رأی می دادند یا اصلا نمی دادند که در هر صورت برنده بازی دولت بود، اما متأسفانه بعد از نمایندگان موافق استیضاح شیخ الاسلامی، شخص احمدی نژاد دومین مردود آن جلسه بود که در سال های اخیر لجاجت های زیادی داشته است.

رسایی گفت: بعد از سخنان آقای احمدی نژاد هم رئیس مجلس شروع به اهانت و بی احترامی کرد و آن به سلامت گفتن ها را گفت؛ شنیده ام که سایت آقای لاریجانی فیلم سخنرانی رئیس مجلس را روی خروجی سایت شخصی او گذاشته اند که باید پرسید مگر زدن آن حرف ها افتخار دارد؟

در این لحظه برخی از حاضران در جلسه شعار مرگ بر ضد ولایت فقیه سر دادند که رسایی گفت من مسئولین کشور را ضد ولایت فقیه نمی دانم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به دستگیری ۲۴ساعته مرتضوی، خطاب به صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، گفت: چرا برادرت را دستگیر نکردی؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و پخش فیلم فاضل لاریجانی و مرتضوی از سوی احمدی نژاد، گفت: کار احمدی نژاد درست نبود، اما بالاخره فهمیدیم تخلفی شده است.

وی در ادامه در پاسخ به سؤال یکی از حاضران در جلسه که پرسید، آیا در انتخابات ۹۲، فتنه ای خواهیم داشت؟ ادعا کرد: فتنه ۹۲ سخت تر از فتنه ۸۸ بوده و دشمنان ولایت فقیه را هدف خواهند گرفت.

رسایی مدعی شد: البته برخی ها این قدر مشغول پروژه بنی صدر سازی هستند که خبر ندارند خودشان دارند تبدیل به منتظری دیگری می شوند.

وی اضافه کرد: برخی افراد می گویند باید این قدر احمدی نژاد را عصبانی کنیم تا او یک قدم هم که شده به شرایط عدم کفایت سیاسی نزدیک شود اما هیچ تردیدی نداریم که رهبری می خواهد این دولت تا پایان بماند و در مسیری که ۳تیر ۸۴ تعیین کرده بود حرکت کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی،با تکرار ادعاهای مصباح یزدی اضافه کرد: تردید نداریم که یک جریانی در داخل کشور وجود دارد که می خواهد حتی یک روز هم که شده این دولت زودتر ساقط شود تا بگوید دیدید ما راست می گفتیم؟ آن ها می خواهند اگر این دولت ساقط هم نشد، از شرایط سوم تیر ۸۴ فاصله بگیرد که البته تردید نداریم که فاصله گرفته است.

رسایی در ادامه در پاسخ به سؤال یکی دیگر از حضار در خصوص طرح سؤال از رئیس دولت و این که چرا انجام نشد؟ گفت: حضرت آقا وقتی می گوید سؤال نشود، می داند که طرح سؤال از رئیس جمهور پازل شخص دیگری را پر می کند.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد گرانی ها و این که آیا دولت توانایی حل این مشکلات را دارد؟ گفت: دولت زحمت خود را می کشد اما اشکالاتی دارد، اما نباید فراموش کرد که زمان هاشمی رفسنجانی هم تورم ۵۰درصدی داشتیم.

این فعال سیاسی در پاسخ به این سؤال که آیا خود دولت در گرانی ها نقش ندارد؟ گفت: من نمی توانم چنین چیزی را بپذیرم.

وی در پاسخ به سؤال شخص دیگری که پرسید نظر خود را راجع به علی لاریجانی، قالیباف، علی مطهری و صادق لاریجانی بگویید، گفت: مثل این که سؤال کننده می خواهد ما هم به اوین برویم.

رسایی در پاسخ به سؤال یکی از حضار مبنی بر این که بالاخره هاشمی کاندیدا خواهد شد یا خیر؟ گفت: شک نکنید که هاشمی قطعا کاندیدا خواهد بود و این آخرین تیتر هفته نامه ۹دی است که این جا آن را لو دادم!

وی ادعا کرد: در جلسه ای توافق شده که یا هاشمی، یا خاتمی و یا سیدحسن خمینی کاندیدای اصلاح طلبان باشند.

وی در ادامه در خصوص کاندیداتوری رحیم مشایی هم گفت: مشایی اگر تأیید صلاحیت شود حتما کاندیدا می شود اما سبد رأی هاشمی و مشایی یک جاست.

رسایی گفت: دو کانون رأی ساز در انتخابات وجود دارند که هر کدام ۲۰ درصد آرا را دارند، اما ۶۰ درصد رأی خاکستری جامعه است که هر کدام از این ۲۰ درصد تلاش می کنند آن ۶۰درصد را با خود همراه کنند.

وی افزود: قطعا با آمدن هاشمی در انتخابات، انتخاباتی دو قطبی خواهیم داشت البته نه بین دولت و هاشمی، چون سبد رأی آن ها یک جاست؛ در این میان یک جریان سوم تیر وجود خواهد داشت که یا جلیلی، یا باقری لنکرانی و یا حداد عادل خواهد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه در پاسخ به سؤال یکی دیگر از حضار مبنی بر این که سرنوشت شکایت هاشمی از شما چه شد؟ گفت: من برای دادگاه آماده ام و گردن ما از بشکه باریک تر است.

وی افزود: چرا قبل از اینکه تحقیقات تمام شود، مهدی هاشمی با قید وثیقه ۱۰ میلیاردی آزاد شده است.

رسایی با این ادعا که در فتنه های آینده ممکن است افراد دیگری از قطار انقلاب خارج شوند، گفت: اکنون پس از ۲۴ سال از رحلت امام خمینی(ره) راه انقلاب را درست رفته‌ایم و کسانی که دائم امام امام می‌کنند، دروغ می‌گویند و نباید به آن ها اعتماد کرد.-----
انتهای پیام

ارسال به شبکه های اجتماعی و پست الکترونیکی

نظر شما

امروز در فیس بوک
در همین زمینه
 • مصباح یزدی: کسانی که مستقیمااز طرف امام مسؤولیت داشتند کارشان به جایی رسیده که اصل نظام را به باد می دهند/ امروز نماد اهل بیت وجود مقدس آیت الله خامنه ای است
 • واکنش شاگرد مصباح به احتمال ورود سید حسن خمینی به انتخابات/فتنه گران با آب زمزم هم پاک نمی شوند
 • تشدید اختلاف حداد عادل و مصباح یزدی/ حداد آب گوارایی بود که وارد نهر شور شد ودیگر قابل استفاده نیست
 • پاسخ معاونان سازمان بازرسی به نطق رسایی در صحن مجلس
 • مصباح یزدی: هر کس شعار ملیت و ایرانیت دهد، خائن است/حفظ وطن در میان حیوانات دیده میشود
 • اعلام شعار انتخاباتی تاجزاده: در انتصابات شرکت نخواهیم کرد حتی اگر همه زندانیان سیاسی آزاد شوند
 • مصباح یزدی: اگر قدر نعمت رهبری را ندانیم، خدا ما را کیفر خواهد کرد/اعتراف میکنم که چیزی را نمی فهمم!!!
 • نامه تاجزاده به مصباح یزدی: تفاوت حکومت اسلامی با استبداد مطلقه فردی یا دیکتاتوری روحانیت چیست
 • جنگ میان فرماندهان سپاه با اهالی بیت رهبری بر سر انتخاب گزینه ریاست جمهوری آینده
 •  
  آخرین اخبار
 • احمدی نژاد: اگر اسناد مربوط به رهبری را منتشر کنم ایشان باید عبایش را سرش بکشد و از این مملکت برود
 • کاهش بیش از 50 درصدی صادرات داروی آمریکا به ایران
 • منتجب نیا: معتقدم محصور بودن آقایان موسوی و کروبی، اصلاح طلبان را به اجماع میرساند/ میتوان حماسه ای مانند دوم خرداد را باز رقم زد
 • نماینده رهبری به استقبال احمدی نژاد نرفت
 • برنج ۷۰۰۰ تومان، مرغ ۶۳۰۰ تومان، تخم مرغ ۷۵۰۰ تومان/ مردم قربانی اختلافات اقتدارگرایان حاکم
 • محمود عباس خطاب به محمد احمدی نژاد: تضعیف مواضع فلسطینیان موجب تقویت اسراییل می شود
 • محرومیت جواد علیخانی از ادامه تحصیل در دانشگاه چمران
 • آشتی ملی، تنها راه برون‌رفت
 • محسن رضایی: آنگونه که از شواهد پیداست حسن روحانی و محمد‌رضا عارف قطعا داوطلب ریاست جمهوری می‌شوند
 • ادامه سریال بیکاری کارگران؛ اینبار ۱۸۰ نفر از کارگران کارخانه فروآلیاژ
 • صفارهرندی: اعتبار احمدی نژاد در جامعه به 16 درصد کاهش پیدا کرده است
 • امام جمعه موقت تهران: مقصر اصلی مساله میان احمدی نژاد و لاریجانی ها در آینده نزدیک مشخص خواهد شد
 • سیزده ماه بلاتکلیفی سعیدمدنی/ سه سال زندان بی مرخصی عماد بهاور
 • لاریجانی ها؛ همه پسران آیت الله در سپهر سیاست
 • استقبال از رحیم مشایی با شعار رئیس جمهوری 35 میلیونی
 • ایرانیان تنها روزانه 22 دقیقه کار مفید انجام میدهند
 • دکتر ایرج پروین درگذشت
 • عدم دریافت حقوق 1800 کارگر راه آهن خرمشهر: تنها 4 ماه حقوق به ما داده اند
 • یک جامعه شناس: نابه سامانی های سیاسی و اقتصادی عامل افزایش جرائم هستند
 • مصاحبه اختصاصی امروز با مادر مجید توکلی: بزرگترین دغدغه مجید نبود آزادی درون ایران است
 •