به روز شده: ۰۷:۴۸ تهران - یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

برادر احمدی نژاد: در قیامت حساب ما را از آیت الله خامنه ای می پرسند/جریان انحرافی مرتبط با مجاهدین خلق است

امروز: برادر محمود احمدی نژاد و دبیر سابق کمیته دائمی پدافند غیر عامل کشور در سخنانی جنجالی علیه نزدیکان برادرش در دولت، آنها را متهم به ارتباط با سازمان مجاهدین خلق کرد.

به گزارش ایلنا وی که در مراسم گرامی داشت دهه فجر و به دعوت جبهه پیروان امام و رهبری در مسجد امام زین العابدین قم سخن می گفت، ضمن به کارگیری ادبیات متملقانه نسبت به رهبری، گفت: حسین(ع) زمان ما رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای است و حساب ما را در قیامت از ایشان می پرسند؛ به همین دلیل امروز باید صحابه بودن خود را به ایشان ثابت کنیم، تا در آن دنیا پاسخ داشته باشیم.

وی که در سال ۸۷ و به دنبال اختلاف با برادرش بر سر مسایلی از جمله مساله تیم مشایی در دولت و انتصاب کردان به وزارت کشور، از ریاست بازرسی نهاد ریاست ریاست جمهوری کنار گذاشته شد، در این سخنرانی نیز به تفصیل درباره جریان موسوم به انحرافی سخن گفت.
به گزارش ایلنا، وی گفت: ولایت فقیه گنجینه تدبیر و سرچشمه زلال اندیشه اسلامی است و برای همین است که جریان انحرافی در ادامه فتنه ۸۸ می خواهند نقش ولایت را در جامعه کمرنگ کنند و فسادهایی مانند اختلاس ۳هزار میلیاردی را انجام می دهند که بگویند نظام ولایی این گونه است، در حالی که باید گفت، نه، نظام ولایی این نیست، شما نکبت ها کم حجم و کم ظرفیت هستید.

وی افزود: بعضی از اعضای جریان انحرافی در عمق نفاق بوده و اصولا یک شبکه هستند و تنها سه یا چهار نفرشان روی آب بوده و نقش آفرینی می کنند.

داوود احمدی نژاد با اشاره به این که یک بار رهبری در مقابل سخن یکی از اعضای جریان انحرافی در مورد اسرائیل گفتند "یک شخصی حرف غلطی زد، در حالی که ملت مسلمان ایران به این حرف های بیهوده و پوچ توجه نمی کند"، گفت: هر کس ظرفیت داشت در مسیر انقلاب بود و هر کس نداشت از این مسیر جدا شد؛ تمام رفتارهای امروز رهبری نیز در مقابل جریان انحرافی و تحمل آن ها، برای این است که مردم خودشان بفهمند که این جریان چیست و الا اگر بنا باشد که همیشه آقا کنار ما باشد و بگوید چه کار کنیم و یا چه کار نکنیم فایده ندارد، بلکه ما باید از اشاره های آقا بفهمیم چه چیز حق و چه چیز باطل است.

دبیر سابق کمیته دائمی پدافند غیر عامل کشور، در ادامه با بیان این که باید در مقابل ولایت تکلیف گرا باشیم، به تهدیدات نظامی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: آمریکا جرأت حمله نظامی به ایران را ندارد چرا که کسی از ننه اش نزاییده است که بخواهد به ایران حمله کند، آن هم بعد از این همه اتفاقات که آخرین آن شکست اسرائیل در جنگ ۸ روزه بود.

وی افزود: تهدیدات اخیر آمریکا بر علیه ایران هم فقط دلهای متزلزل را می لرزاند؛ مانند دل افراد جریان انحرافی که ایمان شان سست است.

داود احمدی نژاد با بیان این که برای گذر از فتنه های آینده باید گوش به فرمان ولی فقیه خود باشیم، گفت: جریان انحرافی به دنبال یک فتنه بزرگتر از فتنه ۸۸ هستند و اگر موفق بشوند می خواهند این فتنه را عملیاتی کنند؛ اما کجا موفق نمی شوند؟ آن جا که ما چشم مان فقط به ولایت باشد.

داوود احمدی نژاد در ادامه سخنرانی خود، برگه هایی را در دست گرفت و گفت: "ف - الف" یکی از اعضای جریان انحرافی و بچه گیلان است؛ "ف" یعنی فاطمه؛ "م - ر" بچه قروه؛ و "ک - ر"؛ که این سه تن با پایگاه اور فرانسه در ارتباط هستند.

به نظر می رسد که منظور از "م - ر" محمدرضا رحیمی، معاون اول احمدی نژاد است.

وی افزود: درباره "ک - ر"، "الف - ن"، "الف - واو" و "ک - ر" که این ها با ارتباطی که با فرانسه و پادگان اشرف داشتند در مراسم تشییع جنازه، مرضیه خواننده زن زمان شاه در فرانسه حاضر شدند.

برادر محمود احمدی نژاد در ادامه سخنان خود پیرامون جریان اطراف برادر خود گفت: "م - ع" و باز هم "م - ع" نیز کسانی هستند که در لژ بهاییت انگلیس اند و دائما جلساتی در این خصوص دارند.

وی اضافه کرد: "فرحناز - الف" که بچه فومن و "زهره خانم - م" که بچه رامسر است از جمله افراد جریان انحرافی هستند که دائما با پایگاه اشرف و منافقین در ارتباط هستند.

داوود احمدی نژاد با بیان این که این ها به دنبال یک فتنه بزرگتر از فتنه ۸۸ هستند، گفت: همین امروز قوه قضائیه می خواهد این ها را بگیرد اما می گویند این افراد خط قرمز ماست و نمی شود با آن ها برخورد کرد؛ در حالی که خط قرمز ما قانون است و افراد خط قرمز نیستند؛ اگر قرار باشد که هر کس خط قرمز باشد هرج و مرج می شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر ما می گوییم ولایت فقیه خط قرمز است برای همین است جایگاه ش در اصل ۱۱۰ قانون اساسی جایگاهی قانونی است.

دبیر سابق کمیته دائمی پدافند غیر عامل کشور، با بیان این که اگر هر کسی بگوید مدیر زیر مجموعه من، خط قرمز من است، هرج و مرج می شود، گفت: برای مثال همین آقای مرتضوی؛ چند بار تاحالا محکومیت برای او زده اند، اما مدام مشاهده می کنیم که عنوان سازمان شستا را عوض می کنند که این فرد دستگیر نشود؛ دستگیر که هیچ، جایگاهش جا به جا نشود؛ خب! بگذار بشود؛ قانون مگر باید فقط برای فقرا و ضعفا باشد؟

وی اضافه کرد: این جریان با شعار عدالت، عدالت روی کار آمدند و هنوز هم عدالت، عدالت می کنند، اما ببینید کجایش عدالت است که برخی با ماشین یک میلیاردی در این خیابان ها جا به جا می شوند و برخی کیسه روی دوش دارند که از سطل زباله ها، روزی خود را به دست بیاورند؟ یا برخی توان اجاره یک خانه نداشته باشند و برای آن پیش افراد بسیاری سر کج کنند و مستأصل باشد، اما برخی دیگر برج بسازند؟ امروز برخی جوانان ما توان ازدواج ندارند به دلیل این که توان تهیه مسکن ندارند.

وی در ادامه در سخنانی که به نظر می رسید در خصوص سمت جدید اسفندیار رحیم مشایی در دولت باشد، گفت: جابه‌جایی این شخص به خواسته ولایت نبود بلکه می‌خواستند جایگاهی قانونی برای او ایجاد کنند که به راحتی بتواند به خارج از کشور مسافرت کند و امکانات سفارت های ایران در خارج از کشور در اختیارش باشد.

داوود احمدی نژاد با تشبیه جریان انحرافی به گروه طالبان و بیان این که جریان انحرافی اسم امام زمان(عج) می‌خواهند ولایت‌زدایی کنند و خوارج نیز چنین بودند و می‌گفتند ما از قرآن حکم را استخراج می‌کنیم و نیازی به امام نداریم، گفت: اینکه امام زمان سر سفره ما باشد یا بالعکس دو مطلب کاملاً متفاوت هستند؛ اگر ما سر سفره ایشان باشیم امام زمان(عج) مرشد و ما مرید خواهیم بود و گرنه باید جایمان را عوض کنیم، پیچیدگی جریان انحرافی همین جاست.

وی خاطرنشان کرد: تعداد دانشگاه‌ها و صنایع ایران بسیار بیشتر از کشوری چون افغانستان است اما پول ملی ایران از این کشور ارزش کمتری دارد و این سند بی‌کفایتی جریان انحرافی است.

داوود احمدی نژاد با ادعای این که جریان انحرافی مانند اصلاح طلبان که از کلمه آزادی سوء استفاده کردند، از واژه عدالت سوء استفاده کردند، گفت: به حول قوه الهی و به برکت همت بزرگ مردم ایران، این جریان نیز به زباله دان تاریخ می رود و نباید نگران آن بود.-----
انتهای پیام

ارسال به شبکه های اجتماعی و پست الکترونیکی

نظر شما

امروز در فیس بوک
در همین زمینه
 • شباهن های مهاجرانی و مشایی از نگاه داوود احمدی نژاد
 •  
  آخرین اخبار
 • بیانیه اعتراضی ادوار تحکیم نسبت به بازداشت گسترده رونامه نگاران
 • رویترز: کشورهای آسیایی خرید نفت از ایران را 12 درصد کاهش میدهند
 • امام جمعه مشهد: دادن مسئولیت به زنان در سمت های مردانه انحراف است
 • یک عضو جامعه روحانیت مبارز: صداقت، اخلاق و تحمل مخالف از اساسی‌ترین اصول اسلام است که متاسفانه هم اکنون در جامعه ما نیست
 • واکنش های ضد و نقیض نمایندگان به بازداشت روزنامه‌نگاران
 • کانونعالی انجمنهای صنفی کارگران ایران: حداقل دستمزد متناسب با خط فقر برای کارگران ۱۸ میلیون ریال است
 • یک مقام بانکی خبر داد: رشد 142 درصدی چك‌های برگشتی
 • امیرسرتیپ دوم محمدحسن نامی‏ سرپرست وزارت ارتباطات شد
 • همسر ابوالفضل قدیانی: جان ایشان در خطر است
 • واکنش مصطفی تاجزاده به بازداشت فله ای روزنامه نگاران: اگر ترس را کنار بگذاریم، سقف اوین بر سر اقتدارگراها خراب خواهد شد
 • شکوری راد: حصر آقایان موسوی و کروبی به سرمایه معنوی جنبش و عامل همگرایی تبدیل شده است
 • علی مطهری: استیضاح وزیرکار فردا در مجلس صورت میگیرد
 • متن کامل طرح نمایندگان برای اصلاح ساختار آزمون سراسری+اسامی امضا‌کنندگان
 • نوسانات قیمت پراید طی ۵ ماه گذشته+ نمودار
 • پیام تسلیت سید محمد خاتمی به مناسبت درگذشت دکتر حسن حبیبی
 • یک فعال کارگری: مسئولان دوگانه حرف میزنند و عمل میکنند/ در صدا و سیما چیزی میگویند و در نامه نگاری ها چیز دیگری
 • وزیر خارجه آلمان: ایران پیشنهاد آمریكا برای مذاكره دوجانبه را بپذیرد
 • رونمایی از جنگنده جدید ایران به نام قاهر 313
 • ادامه افشاگری های سایت بازتاب درباره تیم احمدی نژاد: کلاه نهصد میلیارد تومانی دلال نفتی بر سر بیت المال
 • كنش امروز معناگر گذشته
 •